x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Penguin 3.0 Update

Długo wyczekiwany przez wielu Pingwin w końcu się pojawił.

Już od kilku miesięcy głośno mówiło się o nadejściu Pingwina 3.0, jednak Google milczało i nie udzielało żadnych konkretnych odpowiedzi na pytanie: Kiedy?

Oczekiwania dobiegły końca, a Google potwierdziło, że w nocy z piątku na sobotę miała miejsce aktualizacja algorytmy Pingwin. Zmiany wywołane nowym Pingwinem 3.0 dopiero się zaczęły i na wyciąganie wniosków warto jeszcze trochę poczekać.

Zarówno zagraniczne jak i polskie fora, portale oraz blogi branżowe rozpisują się na temat weekendowej aktualizacji algorytmu Google. Część stron już straciła, a część zyskała wyższą pozycję po przez aktualizację Pingwina 3.0.

Po kilku dniach trudno analizować co stało się w wyszukiwarce, ale na pewno za 2-3 tygodnie będzie czas na wyciągnięcie wniosków.

Szukasz rozwiązań marketingowych dla Twojego biznesu?

Nasi eksperci przygotują najlepszą strategię i pomogą zwiększyć Twoją sprzedaż.

Napisz do nas

Komentarze