Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Pigeon Update – Nowy algorytm Google

W nocy z 24 na 25 lipca Google wprowadziło nowy i ważny dla wyszukiwania lokalnego algorytm. Wprowadzone zmiany mają być widoczne zarówno w Google Maps jak i w wynikach wyszukiwarki. Algorytm powinien lepiej wykorzystywać steki sygnałów, które są używane przez wyszukiwarki internetowe oraz funkcje wyszukiwania takie jak Knowledge Graph, korekta pisowni, synonimy i inne. Lokalne katalogi stron mają być teraz bardziej widoczne w wynikach wyszukiwania.

Według Google nowy algorytm ma zapewnić większą użyteczność i dokładność wyników wyszukiwania lokalnego. Wprowadzony kilka dni temu algorytm Pigeon nie jest tylko zmianą dla samej zmiany ale jest fundamentalną aktualnością według rankingu wprowadzanych zmian w algorytmie wyszukiwania lokalnego. Pigeon jest obecnie rozwijany na wynikach wyszukiwania w języku angielskim.

Google nie podało informacji kiedy zmiany zostaną wprowadzone w szerszym zakresie i obejmą inne kraje i języki. W najbliższym czasie na pewno poszukiwacze lokalnych wyników będą mogli zauważyć wprowadzone zmiany. A spostrzegawczy użytkownicy wyszukiwarki angielskiej może już pewne zmiany dostrzegli.

 

Komentarze

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak