x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Pingwin nadal pracuje

Minęły już ponad 2 tygodnie od aktualizacji algorytmu Pingwin 3.0. Ostatni update był bardzo głośno komentowany, ponieważ Google kazało na niego czekać ponad rok.

Wypuszczony po roku update Pingwina jest uznany za jeden z wolniejszych, ponieważ Pingwin nadal nie zakończył swojej pracy. John Mueller zapytany podczas ostatniego hangoutu, czy Pingwin 3.0 już zakończył swoje zadanie, odpowiedział:

 „As far as I know, the whole data is still rolling out slowly. So you might just be seeing fluctuations from that.”

John powiedział, że działania Pingwina nie zostały jeszcze ostatecznie zakończone. A co za tym idzie wciąż zauważać można zmiany wywołane przez update algorytmu.

 

Szukasz rozwiązań marketingowych dla Twojego biznesu?

Nasi eksperci przygotują najlepszą strategię i pomogą zwiększyć Twoją sprzedaż.

Napisz do nas

Komentarze

Dodaj komentarz