Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

PubSubHubbub + RSS + Search Console – szybsza indeksacja

Okazuje się, że protokół PubSubHubbub niezmiennie wspiera szybszą indeksację nowych treści przez Google. Informację potwierdził John Mueller.

Protokół o nazwie, której wymowa nie jednemu sprawić może problem od dawna uważany był za sposób na skrócenie czasu indeksowania strony. Uruchomienie PubSubHubbub wymaga wcześniejszej instalacji, można go pobrać jako dodatek do WordPressa.

W jakich sytuacjach warto skorzystać z protokołu PubSubHubbub? Otóż jeden z użytkowników zapytał ostatnio Johna Muellera o to czy Google wie, kiedy na na WordPressie dodawany jest nowy artykuł.

John Mueller odpowiedział twierdząco, przypominając przy okazji, że RSS + PubSubHubbub + Search Console pozwolą na szybszą indeksację nowych treści.

Wpis Johna Muellera

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak