x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Rozpoznaj nieprzyjazną stronę mobilną

Nowa ikona Google, którą jest przekreślony telefon miałaby informować użytkowników o nieprzyjaznej wersji mobilnej strony.

Niedawno pisaliśmy, że Google planuje wprowadzić ikonę telefonu dla stron, które są dobrze wyświetlane przez smartfony.

Teraz pojawia się nowa koncepcja ikony. Przekreślony telefon ma sygnalizować użytkownikom, że ta strona nie będzie dobrze wyświetlona przez ich urządzenie mobilne.

W tym momencie Google dopiero testuje nową ikonę i prawdopodobnie nie wszystkie urządzenia będą ją pokazywać. W fazie testów nie warto przywiązywać zbyt dużej uwagi do pojawiających się ikon telefonów lub przekreślonych telefonów, które mogą błędnie oceniać stronę.

 

 ikona google dla nieprzyjaznych stron mobilnych

Szukasz rozwiązań marketingowych dla Twojego biznesu?

Nasi eksperci przygotują najlepszą strategię i pomogą zwiększyć Twoją sprzedaż.

Napisz do nas

Komentarze