Rusza II edycja konkursu na bajkę dla dzieci „Zostań bajkowym bohaterem II”!

zostań bajkowym bohaterem

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich, dla których pisanie nie stanowi problemu i chętnie przeleją swoje kreatywne pomysły na papier! Ogłaszamy start II EDYCJI KONKURSU NA NAPISANIE BAJKI DLA DZIECI:)

Napisz własną bajkę i zostań współtwórcą specjalnego e-booka który zostanie wykorzystany w celach charytatywnych!

Czas na kolejny konkurs na bajkę z nagrodami!

W związku z ogromnym sukcesem poprzedniego konkursu, postanowiliśmy znów dać szansę wszystkim, którzy chcieliby przekazać dzieciom niezwykłe historie! Wystarczy, że napiszesz bajkę dla dzieci, nie dłuższą niż 8 000 znaków i prześlesz ją nam na adres: konkurs@eactive.pl, a możesz otrzymać atrakcyjne nagrody!

Przede wszystkim Twoja bajka może zostać wydana w specjalnym e-booku, który następnie zostanie przekazany fundacjom pomagającym dzieciom. Potrzebujące dzieci otrzymają od nas wyjątkowy prezent. A warto się starać, bo do e-booka trafi tylko 15 wybranych bajek! Dodatkowo na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w postaci kwoty w wysokości 200 zł (dla autorów 5 najciekawszych bajek) oraz bonów do księgarni Matras (dla kolejnych 10 osób) !

Sprawdź poniżej, jakie fundacje otrzymały od nas e-booka w poprzedniej edycji konkursu.

fundacje z konkursu zostań bajkowym bohateremZasady konkursu na bajkę dla dzieci „Zostań bajkowym bohaterem”

Warto zaznaczyć, że konkurs ma charakter otwarty i każda osoba może wziąć w nim udział (jedynie osoby niepełnoletnie muszą dołączyć zgody od rodziców). Należy pamiętać, że bajki będą przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnymwczesnoszkolnym, co oznacza, że powinny być zrozumiałe i dostosowane do ich wieku. Poniżej przedstawiamy wybrane zasady związane z udziałem w konkursie:

 • przesłane prace nie powinny być nigdzie wcześniej publikowane, ani nie mogą brać udziału w innych konkursach,
 • minimalna długość bajki to 4000, a maksymalna 8000,
 • przykładowe kryteria, które będą brane pod uwagę podczas oceny bajek: poprawność, czytelność, oryginalność, a także wyrazisty morał.

Wszystkie zasady oraz informacje związane z konkursem dostępne są w Regulaminie, który udostępniamy poniżej – prosimy o zapoznanie się z nim. Bajki należy wysyłać na adres: konkurs@eactive.pl. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i poczuj świat magii pisząc bajkę dla dzieci!

Do pobrania:
Regulamin Konkursu „Zostań Bajkowym Bohaterem II”

Bajki prosimy przesyłać na adres e-mail:
konkurs@eactive.pl

Wydarzenie można śledzić na Facebooku:  https://www.facebook.com/events/1313696568681089/

Poznaj: wyniki poprzedniego konkursu

Specjalizacja Eactive: Pozycjonowanie stron

 

Komentarze

Dodaj komentarz

 1. Kaśka pisze:

  Bardzo fajny konkurs, szczególnie, że ma charakter charytatywny. Na pewno niebawem podeślę moją bajkę :)

 2. Karolina pisze:

  Kibicujemy całej inicjatywie. Nasza fundacja otrzymała już e-booka, za co jesteśmy wdzięczni – dzieci chętnie słuchały bajek, które im czytaliśmy.

 3. Agata P. pisze:

  Bajka już wysłana. Liczę, że trafi do Waszego e-booka!

 4. Alicja pisze:

  Czy mogę przesłać bajkę, która była już wcześniej publikowana na moim blogu?

 5. Magdalena pisze:

  Uwielbiam pisać. A takie inicjatywy należy wspierać – dobry pomysł na konkurs. Z przyjemnością wezmę w nim udział.

 6. Jagoda Dynowska EACTIVE pisze:

  Pani Alicjo,

  przesłana bajka nie może być publikowana wcześniej, zachęcam zatem do stworzenia nowej pracy. Wszelkie szczegóły dotyczące konkursu oraz bajek konkursowych znajdzie Pani w regulaminie, który dostępny jest powyżej.

 7. Daria pisze:

  A odstęp (spacja) też się liczy jako znak ?

 8. Jagoda Dynowska EACTIVE pisze:

  Pani Dario,
  tak, spację również liczymy jako znak.

 9. EACTIVE pisze:

  Konkurs już powoli dobiega końca! Zachęcamy wszystkich do przesyłania bajek, cały czas czekamy na Wasze prace :)

 10. EACTIVE pisze:

  Konkurs dobiegł końca! Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział – otrzymaliśmy wiele ciekawych i oryginalnych prac, wybór najlepszych będzie trudny. Bardzo cieszymy się, że konkurs spotkał się z takim zainteresowaniem. Życzymy wszystkim powodzenia :) Wyniki ogłosimy w drugiej połowie listopada.

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak