x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Video chat z lekarzem – nowa funkcja Google

Dla wielu pierwszym krokiem po pojawieniu się niepokojących symptomów zagrażających naszemu zdrowiu jest sprawdzenie ich w wyszukiwarce Google. Wiedzą to również twórcy wyszukiwarki i znów wychodzą z nowym pomysłem.

Jak podaje portal www.engadget.com Googole rozpoczęło testy nowej funkcji, która miałby być video chat z lekarzami.

Wyszukiwanie symptomów w internecie i dopasowywanie pod siebie może być niebezpieczne. Dlatego Google rozpoczęło testy nowej funkcjonalności, którą miałoby umożliwiać video chat z lekarzem w momencie wyszukiwanie symptomów choroby. W tym momencie Google nie podało zbyt wielu detali jak miałoby to działać. Prawdopodobnie Google miałoby pokrywać koszty rozmów z fazie testów.

video chat with doctors

Nowy pomysł Google może spodobać się szczególnie tym, którzy nie mają czasu na wizyty u specjalistów. Niestety nie ma informacji kiedy projekt mógłby wejść w życie.

Szukasz rozwiązań marketingowych dla Twojego biznesu?

Nasi eksperci przygotują najlepszą strategię i pomogą zwiększyć Twoją sprzedaż.

Napisz do nas

Komentarze