Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Weryfikacja informacji w Google Moja Firma za pomocą narzędzi dla webmasterów.

Mike Blumenth poinformowała, że istnieje możliwość zweryfikowania informacji o lokalnej firmie w Google Moja Firma za pomocą narzędzi dla webmasterów.

Aby można było dokonać automatycznej weryfikacji w Google Moja Firma, należy wcześniej upewnić się czy to samo konto zostało użyte do weryfikacji strony za pomocą narzędzi dla webmasterów. W przeciwnym wypadku taki zabieg nie będzie możliwy. Google wyszło naprzeciw wielu przedsiębiorstwom, które posiadają strony firmowe. Jednak nie wszystkie firmy będę mogły dokonać weryfikacji błyskawicznej, ponieważ funkcja działa tylko dla niektórych kategorii biznesów.

Dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o weryfikacji firmy, krótka instrukcja od Google.

Weryfikacja firmy - Instrukcja od Google

 

Komentarze

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak