Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Zależność między językiem adresu url i językiem wpisu

Czy istnieje zależność pomiędzy językiem adresu url strony internetowej a publikowaną na niej treścią? Odpowiedź padła podczas ostatniego hangoutu.

Podczas ostatniego hangoutu Google została poruszona kwestia dotycząca powiązania języka treści wpisów publikowanych na stronie a adresu url tej strony.

Jak się okazuje najlepiej jest gdy wpis jest w tym samym języku co adres url strony, na której został opublikowany. Jeden z uczestników powiedział: „It is better if you have your URLs in the same language as your content.”. Jest to dosyć istotna wskazówka dla stron, które prowadzone są w innym języku, ale często używają adresów url w języku angielski.

Oczywiście jest to jedynie wskazówka, a stosowanie tego samego języka dla adresu url i publikowanych wpisów nie jest wymagane.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak