Weź udział w trzeciej edycji Auli Polskiej w Krakowie i dowiedz się więcej o skutecznej reklamie!

12 grudnia 2017 roku wszyscy zainteresowani marketingiem i prowadzeniem biznesu będą mogli po raz kolejny spotkać się na trzeciej Auli Polskiej w Krakowie. Druga edycja cieszyła się ogromną popularnością, dlatego grudniowe wydarzenie dotyczyć będzie tej samej tematyki – skutecznej reklamy.

Aula Polsk Kraków

Na czym polega Aula Polska?

Aula Polska to cykliczne, darmowe wydarzenia odbywające się od 2007 roku w największych miastach kraju, których celem jest nauka oraz wymiana wiedzy z dziedziny marketingu i prowadzenia biznesu. Uczestnicy mają okazję wysłuchać prelekcji cenionych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem oraz nawiązać kontakty z przedstawicielami swojej branży.

„W Krakowie nietrudno znaleźć jakąś konferencję. Znaleźć taką, która jest na wysokim poziomie i gwarantuje dużą dawkę wiedzy, to już dopiero coś. Aula Polska Kraków to jest pewniak. Krakowska edycja stanowi dobry start zarówno dla osób, które zaczynają przygodę w Internecie jak i tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i skorzystać z doświadczenia ekspertów”. – Anna Łowczowska

Prelegenci trzeciej Auli w Krakowie

Jak już wspomnieliśmy trzecie spotkanie z cyklu Aula Polska tak jak druga edycja również poświęcone będzie temu, jak skutecznie reklamować się w internecie i nie tylko. Tym razem kontynuować temat i dzielić się swoimi doświadczeniami będą:

  • SMS’s not dead – Andrzej Ogonowski (SMSAPI);
  • Reklamie dziękujemy. 5 powodów, dla których biznes potrzebuje influencer marketingu – Magdalena Urbaniak (BRAND24);
  • Język jako kluczowe narzędzie efektywnej reklamy – Michał Grzebyk (ContentHouse);
  • Prywatność i personalizacja, czyli o tym, jak prowadzić skuteczne kampanie reklamowe – Patrycja Czak (OPCOM).

Zapisz się na trzecie spotkanie Aula Polska w Krakowie!

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę dotyczącą reklamy, skorzystać z doświadczenia ekspertów i wysłuchać ich praktycznych porad – wypełnij formularz rejestracyjny i przyjdź 12 grudnia o godzinie 19:00 do Wyższej Szkoły Europejskiej, gdzie odbędą się prelekcje. Spotkanie jest całkowicie darmowe, ale nie zwlekaj z zapisem, bo liczba miejsc jest ograniczona!

 

Przejdź do komentarzy

Komentarze

Dodaj komentarz