O firmie

Zajmujemy się marketingiem internetowym nieprzerwanie od 4 września 2000 roku, kiedy w jednym z oławskich mieszkań powstała firma Eactive. W 2004 roku siedziba firmy została przeniesiona do Wrocławia. Od samego początku zdobywamy doświadczenie, stając się z roku na rok lepsi i i bardziej otwarci na potrzeby naszych klientów. Pozycjonując serwisy www oraz prowadząc kampanie Google Adwords promujemy skutecznie firmy w wyszukiwarkach internetowych – I WIEMY JAK to robić.

O Eactive

Kiedy w 2000 roku powstawała firma Eactive dopiero zaczynano dostrzegać możliwości, jakie oferował internet. W pierwszych 5 latach działalności skupialiśmy się głównie na tworzeniu profesjonalnych serwisów internetowych. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 300 projektów i pracowaliśmy dla tak uznanych firm jak: Gerda, Raben, Kogeneracja, Impexmetal, czy AB SA.

W 2004 roku podjęliśmy decyzję o zmianie profilu firmy, który od tamtej pory, aż do dzisiaj koncentruje się na pozycjonowaniu stron internetowych. Specjalizując się w jednym obszarze jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najwyższe standardy usług oraz rozwiązania, których nie oferują inni.

Przyjęta przez nas strategia stałego doskonalenia sprawdza się, dlatego nadal idziemy wyznaczoną drogą.

KOP = stabilne pozycje

Dzięki bardzo wąskiej specjalizacji i 13 letniemu doświadczeniu możemy zaoferować
wysoce unikalne rozwiązanie.

Wprowadziliśmy na rynek własny standard pozycjonowania stron internetowych, formułę KOP = stabilne pozycje.
Jest to najbardziej zaawansowana technologicznie wersja naszej oferty. Uwzględnia wszystko czego nauczyliśmy się przez ostatnie 13 lat.

Certyfikaty

Poza długoletnim doświadczeniem potwierdzeniem naszych wysokich kwalifikacji są certyfikaty oraz nagrody które otrzymaliśmy.

Na 500 agencji SEM zdobyliśmy II miejsce w ogólnopolskim wielkim konkursie Google dla Agencji.

Po przekroczeniu odpowiednich obrotów na kontach Google oraz po certyfikowaniu naszych pracowników otrzymaliśmy status Certyfikowanego Partnera Google.

certyfikat4

Nasi liderzy posiadają odpowiednie certyfikaty świadczące o najwyższych kwalifikacjach:

Charakteryzuje nas etyczne podejście do biznesu. Dowodem na to jest certyfikat rzetelnej firmy, który posiadamy nieprzerwanie od 04.02.2010

certyfikat rzetelna firma dla eactive

Dbamy przede wszystkim o jak najlepsza jakość obsługi klienta. Dnia 10.05.2013 Opineo przyznało nam certyfikat za 100% pozytywnych i zweryfikowanych opinii na portalu opineo.pl

certyfikat 100% pozytywnych opinii dla eactive

Stale się kształcimy i podnosimy swoje kwalifikacje. Od 23.03.2014 nasz specjalista posiada unikalny certyfikat Google Analytics, który w Polsce zdobyło zaledwie 168 osób.

certyfikat Google Analytics

Misja i Wizja

Misja: Stabilne pozycje dla naszych klientów = Stabilne firmy naszych klientów.

Wizja: Jeden z najlepszych zespołów od pozycjonowania stron internetowych w Polsce w oczach klientów, konkurencji i pracowników.

Partnerzy

Bez naszych partnerów nie byłoby firmy Eactive. Jako pierwsza Agencja SEM w Polsce stworzyliśmy model współpracy z firmami tworzącymi strony www, których obecnie jest już ponad 200. Projektowane przez naszych Partnerów serwisy umieszczamy na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce Google.

Dzięki tak szerokiej współpracy docieramy do praktycznie wszystkich branż oraz większości miast Polski. Pracując z najróżniejszymi technologiami, branżami mamy również okazję do zdobywania nowych doświadczeń oraz pomysłów. Dziś to doświadczenie procentuje dla naszych klientów. Jednym z naszych partnerów jest również firma Kampanie SEO Pozycjonowanie stron.

Klienci

Przez cały okres działalności braliśmy udział przy ponad 2200 realizacjach. Aktualnie liczba klientów firmy wynosi 735 i sukcesywnie wzrasta. Do wybranych klientów firmy należą:

www.bramy.gerda.pl
www.gerda.pl
www.herbapol.krakow.pl
www.katowice-airport.com
www.istore.pl
www.sote.pl
www.jzo.com.pl
www.platiniumclub.pl
www.balthazar.pl
www.bazarnik.pl
www.bilex.pl
www.burco.pl
www.drexpol.pl
www.kersteneurope.com
www.komo.pl
www.kuvert.com.pl
www.laudel.pl
www.murrano.pl
www.savi.net.pl
www.techlift.com.pl
www.theeve.pl
www.e-solix.com
www.aglobeton.pl
www.avantizakupy.pl
www.csroe.pl
www.esgum.com.pl
www.poltrading.com.pl
www.prestigo.pl
www.sentido.pl
www.sil-pro.pl
www.smskredyt.pl
www.stolybilardowe.net
www.pryzmat.com

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Znajdź nas na Facebooku
Eactive - wiemy jak Lubię to