ANALITYKA INTERNETOWA i UX

Optymalizacja konwersji

NOWE poziomy skuteczności stron
dla wymagających marek

Optymalizacja konwersji

Jakie działania oferujemy?

Jak zwiększyć skuteczność kampanii marketingowych? Co zrobić, aby klienci chcieli korzystać z usług marki? W jaki sposób zaprezentować swoją ofertę? Należy pracować nad optymalizacją współczynnika konwersji na swojej stronie internetowej. To kluczowy element e-biznesu, który odpowiada za powodzenie prowadzonej działalności i zapewnienie stronie NOWEGO poziomu skuteczności.

SPRAWDZENIE CELÓW KONWERSJI

Przeprowadzimy optymalizację poszczególnych celów konwersji (zwiększenie średniej wartości zamówień, ilości wypełnianych formularzy, transakcji i zapisów na newsletter).

ZADBANIE O FUNKCJONALNOŚĆ

Popracujemy nad ścieżką zakupową Twojego klienta. Dzięki optymalizacji usprawnimy działanie systemów rezerwacji i płatności, a także działanie obecnych na stronie formularzy. Zmniejszymy ilość i wartość koszyków porzuconych przez klientów.

WERYFIKACJA STRONY

Przeprowadzimy ocenę zawartości strony oraz przydatności strony w procesie posprzedażowej obsługi klienta. Zadbamy o analizę i dostosowanie strony do użytkownika, a także o poprawę wyglądu serwisu internetowego.

Nad optymalizacją współczynnika konwersji pracują specjaliści z dwóch obszarów – analityk internetowy oraz ekspert UX. Głównym celem analityka internetowego jest analiza zebranych danych oraz wskazanie elementów strony wymagających poprawy. Z kolei ekspert UX analizuje stronę pod kątem jej użyteczności dla klienta oraz projektuje rozwiązania na podstawie otrzymanych wyników badań. Dzięki tym działaniom wspólnie dążą do wzrostu współczynnika konwersji.

#wiemyjak

Używamy narzędzi najlepiej dopasowanych do potrzeb wymagających marek

Narzędzia do analityki internetowej i UX

#wiemyjak

NOWE POZIOMY SKUTECZNOŚCI

Co zyskuje marka dzięki optymalizacji konwersji?

Optymalizacja konwersji - efekty
  • Wzrost sprzedaży na serwisie dzięki wprowadzeniu kompleksowych działań optymalizacyjnych.
  • Wskazanie obszarów do poprawy, by nie inwestować w pozyskiwanie klientów na nieodpowiednio zaprojektowanym serwisie, z którego i tak nie zechcą skorzystać.
  • Zwiększenie ruchu na stronie, za które nie będziesz płacić co miesiąc. W ramach optymalizacji konwersji opłaty dokonujesz raz za projekt, a rezultaty widzisz już zawsze.

#wiemyjak

Dlaczego warto wybrać optymalizację konwersji z EACTIVE?

Jesteśmy zespołem, który w pełni zaangażuje się w pracę nad Twoim serwisem.
Twoje efekty są również miarą naszego sukcesu.

EACTIVE #wiemyjak - dlaczego my?
  • Jesteśmy Partnerem Google.
  • Dedykowany zespół analityków internetowych i ekspertów UX zajmie się Twoją stroną.
  • Jesteśmy certyfikowanymi specjalistami Google Analytics, więc nie ma on przed nami tajemnic.
  • Naszym partnerem jest platforma VWO, oferująca narzędzie do optymalizacji serwisów internetowych.
  • Mamy wszechstronne doświadczenie, ponieważ przeprowadziliśmy dużo optymalizacji konwersji w serwisach naszych klientów.
  • Zapewnimy stronie internetowej NOWY poziom skuteczności

Oczekujesz NOWEJ skuteczności strony?

Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy propozycję współpracy.

Adres strony internetowej*
E-mail*
Telefon*
TAK

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak