Referencje

W naszych strategiach uwzględniamy indywidualne potrzeby marek oraz specyfikę danego biznesu. Tworzymy NOWE rozwiązania, które przynoszą efekty!

Realizujemy projekty dla wielu marek. Dzięki wytrwałości w dążeniu do celu i skuteczności działań zyskujemy rekomendacje, a efekty naszej pracy są sukcesem dla nas, ale przede wszystkim naszych klientów. Zobacz: MARKI, EFEKTY NASZEJ PRACY, REKOMENDACJE

#wiemyjak

Marki, które zyskują na naszych rozwiązaniach

#wiemyjak

EFEKTY NASZEJ PRACY

Pozycjonowanie stron

sokolka.com.pl

Cel działań: Wzrost widoczności serwisu w naturalnych wynikach wyszukiwaniaProwadzone działania SEO przyczyniły się do wzrostu konwersji o 45%, zwiększenia ilości kontaktu z marką oraz zwiększenia widoczności fraz w TOP3, w tym także fraz lokalnych

Przeczytaj więcej

eactive sokolka efekt dzialan

activeshop.com.pl

Cel działań: Zwiększenie widoczności strony w wyszukiwarce.W ramach usługi pozycjonowania stron stworzyliśmy wartościowe teksty na bloga firmowego. Jeden z artykułów przyciągnął na serwis 23 584 nowych użytkowników.

Przeczytaj więcej

case study activeshop content marketing eactive miniatura

orto-magic.eu

Cel działań: Wzrost widoczności serwisu w naturalnych wynikach wyszukiwania w obszarze lokalnym. Prowadząc pozycjonowanie strony, wypracowaliśmy wzrosty o 367% widoczności fraz w TOP 3 oraz uzyskując widoczność konwertujących fraz w TOP 2.

Przeczytaj więcej

efekt dzialan orto magic eu

umowadeweloperska.pl

Cel działań: Zwiększenie widoczności w wynikach wyszukiwaniaProwadzone działania SEO przyczyniły się do wzrostu widoczności słów kluczowych w TOP10 o 67%

Przeczytaj więcej

familiasa.pl

Cel działań: Zwiększeniem widoczności strony w wyszukiwarce Google.W ramach projektu pozycjonowania strony dzięki skutecznej strategii link buildingu wprowadziliśmy do TOP 3 kluczową frazę.

Przeczytaj więcej

kronos-shop.pl

Cel działań: Zwiększenie ilości transakcji dzięki akcji wizerunkowej.W ramach usługi pozycjonowania, przeprowadzili akcję z obszaru influencer marketingu w wyniku, której nastąpił wzrost transakci o 500%.

Przeczytaj więcej

specialfitness.pl

Cel działań: Poprawa widoczności serwisu.W ramach usługi pozycjonowanie zwiększyliśmy widoczność serwisu o 1266%.

Przeczytaj więcej

Performance marketing

krl-woodenart.pl

Cel działań: Jak największy ROAS przy jak najwyższym przychodzie dzięki kampaniom Google Ads.
Efekt: Prowadząc kampanie: Linki Sponsorowane, Google Shopping, Google Display wypracowaliśmy rentowność kampanii (ROAS) na poziomie 1417% w okresie październik-grudzień 2020.

Przeczytaj więcej

eactive krl woodenart efekt dzialan

kardiff.pl

Cel działań: Wzrost przychodów dzięki Google AdsDzięki wykorzystaniu kampanii inteligentnej oraz DSA i testowaniu nowych rozwiązań osiągnęliśmy ponad 1000% ROAS i wzrost przychodów o 230%.

Przeczytaj więcej

case study kardiff google ads eactive mini

inter-rally.pl

Cel działań: Jak największy ROAS przy jak najwyższym przychodzie dzięki kampaniom Google Ads.
Efekt: Prowadząc kampanie: Linki Sponsorowane, Google Shopping wypracowaliśmy rentowność kampanii (ROAS) na poziomie 4305% w styczniu 2021.

Przeczytaj więcej

wozimysie.pl

Cel działań: Jak największy przychód przy jak najwyższym ROAS dzięki kampaniom Google AdsProwadząc kampanie linków sponsorowanych oraz Google Shopping uzyskaliśmy bardzo dobre wyniki, wypracowując rentowność kampanii (ROAS) na poziomie 4661% w okresie maj-lipiec 2020.

Przeczytaj więcej

efekt dzialan wozimy sie pl eactive

eggersmann.com.pl

Cel działań: Jak największy ROAS przy jak najwyższym przychodzie dzięki kampaniom Google AdsProwadząc kampanie: Linki Sponsorowane, Google Shopping, Remarketing i Google Display wypracowaliśmy rentowność kampanii (ROAS) na poziomie 1611% w okresie wrzesień-listopad 2020.

Przeczytaj więcej

efekt dzialan dla eggersmann eactive

siegenia.com

Cel działań: Wzrost liczby fanów na fanpage’u na FacebookuPrzeprowadziliśmy kampanię Facebook Ads w celu zwiększane świadomości o marce wśród jej potencjalnych klientów i zwiększania ruchu na stronie.

Przeczytaj więcej

galante.pl

Cel działań: Wzrost rentowności kampanii Google AdsDzięki optymalizacji kampanii Google Ads zwiększyliśmy zwrot z nakładów na reklamę ROAS o 132%.

Przeczytaj więcej

Analityka internetowa i UX

cloveris.pl

Cel działań: Wzrost współczynnika konwersji na stronie wwwW ramach projektu optymalizacji konwersji zwiększyliśmy współczynnik konwersji na stronie internetowej klienta o 152,99%.

Przeczytaj więcej

sunndalbilutleie.no

Cel działań: Poprawa funkcjonalności serwisu i zwiększenie konwersji. Nasze działania zwiększyły realizację określonych celów na stronie, a współczynnik konwersji głównego celu wzrósł o 59%

Przeczytaj więcej

plantica.pl

Cel działań: Poprawienie skuteczności strony mobilnej.W ramach projektu optymalizacji konwersji zwiększyliśmy ilości transakcji na mobile o 176%.

Przeczytaj więcej

babydeco.eu

Cel działań: Optymalizacja konwersji.W wyniku analiz i testów A/B strony produktowej wprowadziliśmy zmiany, dzięki którym zwiększyliśmy współczynnik konwersji o 267,5%.

Przeczytaj więcej

REKOMENDACJE

W moim odczuciu w EACTIVE pracują sami fachowcy - doradzają na każdym etapie współpracy, pomagają, odpowiadają na wszystkie pytania. Działania SEO, które wykonują dla mojego serwisu kinomaniak.pl przynoszą mi widoczne korzyści. Współpraca już od samego początku układała się pomyślnie, dlatego nie zamierzam niczego zmieniać :)

Wojciech Szydłowski,
kinomaniak.pl

Najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Rzetelna, profesjonalna, a do tego młoda, kreatywna ekipa pracowników, która fachowo doradzi i zweryfikuje potrzeby firmy. Polecamy każdemu. :)

Remigiusz Jezierski,
Klub Biznesu Olympic

Muzeum Narodowe w Warszawie współpracowało z EACTIVE w zakresie analizy projektów funkcjonalnych i graficznych na etapie projektowania, doradztwa z zakresu UX, przeprowadzenia audytu UX powstającego serwisu. Dotychczasowa współpraca pozwala nam określić tę firmę mianem profesjonalnej, rzetelnej i wiarygodnym partnerem wywiązującym się ze swoich obowiązków. Bezpośrednie kontakty z przedstawicielami tej firmy przebiegały na wysokim poziomie merytorycznym. Mając powyższe na uwadze, uważamy, że firma EACTIVE jest solidnym i godnym polecenia partnerem.

Karolina Tabak
Kierownik Działu Dokumentacji Wizualnej i Digitalizacji

W 2016 roku zdecydowałem się na współpracę z Eactive w ramach SEO, a następnie powierzyłem im prowadzenie płatnych kampanii Google. Bardzo cenię sobie szybki i profesjonalny kontakt z nimi – na każde moje pytanie dostawałem konkretną odpowiedź. Dzięki Eactive większość ważnych dla mojego biznesu fraz była na wysokich pozycjach. Byłem zadowolony z wyników i tego, w jaki sposób prowadzili dla mnie kampanie Google Shopping, linków sponsorowanych i remarketingu – obsługa na naprawdę wysokim poziomie.

Paweł Perlik,
Activeshop

To raczej oczywiste, że w erze smartfonów i tabletów – medium, w którym firmy chcą być widoczne jest internet. Ale to, że wszyscy z niego korzystamy nie znaczy, że każdy z nas jest ekspertem, który potrafi zainteresować odbiorców i przyciągnąć klientów odpowiednim działaniem. A tacy właśnie są profesjonaliści z EACTIVE, którzy wiedzą jak dostępne narzędzia i możliwości przekuć na sukces w biznesie. A przy tym to po prostu sympatyczni ludzie, na których można polegać przy współpracy.

Beata Fiedosichin,
Sprzedaż i Marketing SIEGENIA GROUP

We współpracy z EACTIVE cenię sobie obsługę klienta. Szacunek dla mojego czasu ma ogromne znaczenie, dlatego doceniam kontakt ze strony opiekunów tylko w naprawdę ważnych i pilnych sprawach. Co więcej prowadzone dla mojego sklepu kampanie udowadniają, że można mieć wyniki w rozsądnych kosztach.

Pani Kinga Szkultecka,
właściciel sklepu galante.pl

Z EACTIVE działamy już od paru lat i wspólnie pracujemy nad rozwojem naszej strony, ale także nad zwiększaniem liczby klientów, pozyskanych z wyników wyszukiwania. Dzięki tej współpracy możemy realizować cele naszej firmy, mając wsparcie z zakresu narzędzi i rozwiązań marketingu internetowego.

Katarzyna Brzeska-Miksa
Prezes FH Familia SA

Zamów bezpłatną wycenę

Imię i Nazwisko
E-mail*
Numer telefonu*
Adres strony internetowej*
Treść wiadomości
TAK

Jeśli chcesz zostawić nam więcej danych wypełnij brief.

Otrzymaliśmy twoje zgłoszenie

Dziękujemy!

 

Co dalej?

 1. Otrzymasz od nas maila potwierdzającego zgłoszenie.
 2. Nasz wyspecjalizowany zespół już niedługo skontaktuje się z Tobą i opowie o dalszym procesie współpracy.
 3. W oczekiwaniu na telefon zapraszamy do zapoznania się z naszymi REFERENCJAMI.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Informujemy, że:

 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest EACTIVE #wiemyjak - Kliszczak sp. k. z siedzibą w Świętej Katarzynie, zarejestrowana pod adresem ul. Główna 26/2, 55-010 Święta Katarzyna, reprezentowaną przez: Michała Kliszczaka - Prezesa Zarządu.
 2. Administrator nie wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Wszelkie kwestie dotyczące danych osobowych można kierować na e-mail: ochronadanych@eactive.pl lub pisemnie na adres korespondencyjny: EACTIVE #wiemyjak - Kliszczak sp. k. ul. Aleksandra Zelwerowicza 18 A, 53-676 Wrocław.
 3. Twoje dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie oraz przygotowania i przedstawienia propozycji współpracy.
 4. Podstawę prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO, czyli Twoja zgoda na przetwarzanie danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów oraz art. 6 ust. 1 lit. b RODO, zgodnie z którym przetwarzanie danych jest konieczne w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom.
 6. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia wyrażonej zgody bądź złożenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak podanie adresu e-mail i numeru telefonu jest niezbędne do obsługi zapytania.
 8. Administrator nie przetwarza Twoich danych osobowych przy użyciu narzędzi do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
 9. Przysługuje Ci prawo do żądania od Administratora dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub ich przeniesienia.
 10. Przysługuje Ci prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych, a także prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie - wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.
 11. W przypadku uznania, że przetwarzanie przez Administratora danych osobowych narusza przepisy RODO przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Więcej informacji na temat zasad przetwarzania i ochrony danych osobowych przez EACTIVE #wiemyjak - Kliszczak sp. k. znajdziesz w naszej Polityce Prywatności, dostępnej tutaj.

Rozumiem