Referencje

W naszych strategiach uwzględniamy indywidualne potrzeby marek oraz specyfikę danego biznesu. Nasza praca przynosi efekty dzięki autorskiemu podejściu, jakim jest Aktywny Model Rozliczeń SEO & Ads!

Realizujemy projekty dla wielu marek. Dzięki wytrwałości w dążeniu do celu i skuteczności działań zyskujemy rekomendacje, a efekty naszej pracy są sukcesem dla nas, ale przede wszystkim naszych klientów. Zobacz: MARKI, EFEKTY NASZEJ PRACY, REKOMENDACJE

#wiemyjak

Marki, które zyskują na naszych rozwiązaniach

Zacznij działać w Aktywnym Modelu Rozliczeń!

Poznaj ofertę

#wiemyjak

EFEKTY NASZEJ PRACY

Pozycjonowanie stron

cyfrowyparking.pl

Cel działań: migracja witryny cyfrowyparking oraz prace związane z rebrandingiem firmy Navi Parking, wypracowanie strategii również dla rynku MENA
Główne korzyści dla klienta to skuteczna migracja, wzór witryny, który z powodzeniem może być implementowany na pozostałych rynkach, a jednocześnie sukces w zakresie rebrandingu witryny.

Przeczytaj więcej

Referencje

urbancity.pl

Cel działań: Skuteczna migracja SEO na nową platformę e-commerce oraz utrzymanie pozycji w Google po zakończeniu tego procesu.
Przy pomocy kilkunastu reguł w PHP zrealizowaliśmy przekierowania zamiast 240 tysięcy pojedynczych wpisów w .htaccess - miało to znaczący wpływ na wydajność serwisu

Przeczytaj więcej

Referencje

czaszegarkow.pl

Cel działań: Przywrócenie widoczności i ruchu przynajmniej do tego samego poziomu, co sprzed spadku.
Nasza intuicja oraz rozmowa z klientem pozwoliła przypisać problem do bardzo dużych przeciążeń serwera. Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom zwiększyliśmy widoczność w TOP3 do 2000 fraz.

Przeczytaj więcej

Referencje

hardreset.info

Cel działań: Podwoić ruch na serwisie hardreset.info za pomocą działań SEO
Globalna kampania SEO, prowadząca do wyświetlania serwisu na całym świecie na hasła typu „hard reset + nazwa urządzenia” na pierwszych pozycjach w Google zwiększyła ruch organiczny o 170%.

Przeczytaj więcej

Referencje

phonefix.com.pl

Cel działań: Obniżenie kosztów kliknięć z wyszukiwarki z 3,67$ do 0,15$ za kliknięcie w miesiącu.
W czasie 15 miesięcy (3 miesiące na audyt i wdrożenie quick-wins oraz 12 miesięcy na realizację działań SEO) obniżyliśmy koszt za kliknięcie do 0,05$

Przeczytaj więcej

Referencje

sokolka.com.pl

Cel działań: Wzrost widoczności serwisu w naturalnych wynikach wyszukiwania
Prowadzone działania SEO przyczyniły się do wzrostu konwersji o 45%, zwiększenia ilości kontaktu z marką oraz zwiększenia widoczności fraz w TOP3, w tym także fraz lokalnych

Przeczytaj więcej

Referencje

activeshop.com.pl

Cel działań: Zwiększenie widoczności strony w wyszukiwarce.
W ramach usługi pozycjonowania stron stworzyliśmy wartościowe teksty na bloga firmowego. Jeden z artykułów przyciągnął na serwis 23 584 nowych użytkowników.

Przeczytaj więcej

Referencje

Performance marketing

Ewiking.pl

Cel działań: Rozpoczynając współpracę z klientem, postawiliśmy przed sobą kilka celów. Dotyczyły one wysokości miesięcznych i kwartalnych przychodów oraz osiągnięcia pożądanego ROAS na poziomie 500%.
Kompleksowe działanie pozwoliło na wypracowanie wspólnie z klientem pomysłów na rozbudową asortymentu, dla którego na podstawie wyszukiwanych słów zaobserwowaliśmy wysokie zapotrzebowanie i niską konkurencję w sprzedaży internetowej.

Przeczytaj więcej

Referencje

wozimysie.pl

Cel działań: Głównym celem działań było uzyskanie określonego przychodu przy minimum 500% ROAS na miesiąc. My dodatkowo postawiliśmy sobie cel osiągnięcia 1000% ROAS.
W tej kampanii postawiliśmy na nieszablonowe rozwiązania, podejmując śmiałe decyzje w obszarze umiejętnej selekcji ruchu. W ten sposób mimo niszowości produktu i niskiego budżetu wspomogliśmy mały biznes, którego przychody wzrosły 98% YoY.

Przeczytaj więcej

Referencje

eggersmann.com.pl

Cel działań: Określone wysokości miesięcznych i kwartalnych przychodów oraz osiągnięcie pożądanego ROAS, na poziomie 700%. Przedmiotem naszej szczególnej uwagi miało być również przyciągnięcie na stronę nowych użytkowników.
Główne korzyści dla klienta to wzrost świadomości marki, pozyskanie klientów z hermetycznego grona osób, uporanie się z problemami odrzucania produktów i ich widoczności. To wszystko przełożyło się na znaczny wzrost sprzedaży i rentowności działań (ROAS).

Przeczytaj więcej

Referencje

parrotplanet.pl

Cel działań: Jak najwyższy przychód przy jak najwyższym ROAS dzięki zwiększeniu kampanii o linki sponsorowane.
Prowadząc Google Shopping, remarketing oraz dodając kampanie linków sponsorowanych uzyskaliśmy bardzo dobre wyniki, wypracowując rentowność kampanii (ROAS) na poziomie 1 133% w okresie marzec-maj 2021.

Przeczytaj więcej

Referencje

nessi.com.pl

Cel działań: Jak najwyższy przychód przy jak najwyższym ROAS.
Prowadząc kampanie PLA oraz remarketing uzyskaliśmy rentowność kampanii (ROAS) na poziomie 2030% w okresie marzec-maj 2021 oraz zwiększyliśmy przychody z reklam o 17%.

Przeczytaj więcej

Referencje

krl-woodenart.pl

Cel działań: Jak największy ROAS przy jak najwyższym przychodzie dzięki kampaniom Google Ads.
Efekt: Prowadząc kampanie: Linki Sponsorowane, Google Shopping, Google Display wypracowaliśmy rentowność kampanii (ROAS) na poziomie 1417% w okresie październik-grudzień 2020.

Przeczytaj więcej

Referencje

inter-rally.pl

Cel działań: Jak największy ROAS przy jak najwyższym przychodzie dzięki kampaniom Google Ads.
Efekt: Prowadząc kampanie: Linki Sponsorowane, Google Shopping wypracowaliśmy rentowność kampanii (ROAS) na poziomie 4305% w styczniu 2021.

Przeczytaj więcej

Referencje

Analityka internetowa i UX

sunndalbilutleie.no

Cel działań: Poprawa funkcjonalności serwisu i zwiększenie konwersji.
Dzięki współpracy analityka internetowego i specjalisty UX zwiększyliśmy współczynniki konwersji oraz realizacje celów na stronie, m.in. przesłanie formularza kontaktowego oraz kliknięcie "zarezerwuj" w formularzu rezerwacji pop-up

Przeczytaj więcej

Referencje

pazola.com

Cel działań: Przygotowanie serwisu umożliwiającego zaczęcie działań z zakresu pozycjonwania
Główne korzyści naszych działań to: odświeżenie layoutu - poprawa serwisu pod względem UX i UI, podniesienie wersji PHP - z niewspieranej wersji 5.3 na nowszą, wspieraną oraz umożliwienie wprowadzania zmian technicznych

Przeczytaj więcej

Referencje

cloveris.pl

Cel działań: Wzrost współczynnika konwersji na stronie www
W ramach projektu optymalizacji konwersji zwiększyliśmy współczynnik konwersji na stronie internetowej klienta o 152,99%.

Przeczytaj więcej

Referencje

plantica.pl

Cel działań: Poprawienie skuteczności strony mobilnej.
W ramach projektu optymalizacji konwersji zwiększyliśmy ilości transakcji na mobile o 176%.

Przeczytaj więcej

Referencje

REKOMENDACJE

W moim odczuciu w EACTIVE pracują sami fachowcy - doradzają na każdym etapie współpracy, pomagają, odpowiadają na wszystkie pytania. Działania SEO, które wykonują dla mojego serwisu kinomaniak.pl przynoszą mi widoczne korzyści. Współpraca już od samego początku układała się pomyślnie, dlatego nie zamierzam niczego zmieniać :)

Wojciech Szydłowski,
kinomaniak.pl

Najlepsza agencja marketingowa w Polsce. Rzetelna, profesjonalna, a do tego młoda, kreatywna ekipa pracowników, która fachowo doradzi i zweryfikuje potrzeby firmy. Polecamy każdemu. :)

Remigiusz Jezierski,
Klub Biznesu Olympic

Z EACTIVE działamy już od paru lat i wspólnie pracujemy nad rozwojem naszej strony, ale także nad zwiększaniem liczby klientów, pozyskanych z wyników wyszukiwania. Dzięki tej współpracy możemy realizować cele naszej firmy, mając wsparcie z zakresu narzędzi i rozwiązań marketingu internetowego.

Patryk Łagódka
Art Open

Chciałabym przede wszystkim docenić obsługę klienta w Eactive i klarowność zasad współpracy. Naprawdę zależy im, żeby klient rozumiał o co chodzi w usłudze i wiedział co będzie miał z tej inwestycji. Nie pozostawiają klienta samego z problemem, tylko go rozwiązują i tłumaczą w jaki sposób to zrobią. Bardzo polecam współpracę z tą agencją marketingu online.

Martyna Smak
ORA AI

Pozycjonowanie w wykonaniu zespołu Eactive przynosi efekty - pozycje w Google są wysokie, a także zwiększa się ruch w serwisie. Dodatkowo strona jest pod opieką specjalisty od analityki internetowej, który pomaga podnieść skuteczność strony. Myślę, że dla większości biznesów internetowych jest to kluczowa kwestia. Bardzo dobra współpraca i uważam, że warto skorzystać z usług tej agencji marketingowej.

Grzegorz Tukaj
tukaj.pl

Szczerze polecam EACTIVE jako firmę kompetentną, profesjonalną i nastawioną na zadowolenie klienta zarówno od strony obsługi oraz przyszłych efektów. Od samego początku, czyli momentu pierwszej rozmowy z doradcą i zbudowania oferty, widzę ogromną wiedzę i doświadczenie w ich słowach. Miałem okazję rozmawiać z wieloma doradcami/handlowcami z tego typu firm, natomiast poziom ich wiedzy i zaangażowania nigdy nie był na tak wysokim poziomie, jak tutaj. Widać, że mocno przykładają się do tego, aby potencjalny klient zawsze był obsłużony na najwyższym poziomie. Cieszę się, że właśnie między innymi do EACTIVE zdecydowałem się wysłać zapytanie i polecam każdemu, kto chce porozmawiać z prawdziwymi specjalistami w swojej branży.

Łukasz Gajda
EKO-HANDEL

Eactive to profesjonalna ekipa. Zarówno na poziomie doradztwa strategicznego, jak i specjalistycznej pracy w projekcie. Przy tym można tu łatwo zbudować przyjacielskie, partnerskie relacje oparte na zaufaniu. Współpracujemy partnersko u tych samych klientów i działanie z tymi zespołem daje duży komfort. No i potrafią robić świetny marketing, co szanuję:)

Karina Molęda
Moovie

Ani razu nie zawiedliśmy się na EACTIVE. Są partnerem, któremu w pełni można zaufać i są nastawieni na obopólne korzyści. Prezentują indywidualne podejście i stawiają na budowanie relacji. Mamy nadzieję, że nasza współpraca nabierze jeszcze szybszego tempa w 2022 roku.

Michał Kamelski
apsystems.tech

EActive to nie tylko profesjonaliści, którzy znają się na tym, co robią, ale przede wszystkim świetni i pomocni ludzie, którzy często zupełnie bezinteresownie dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Ogromna sieć networkingowa wnosi dodatkową wartość we wspólnych projektach i pomaga w wymianie wartościowych kontaktów. Dodatkowa ocena pozytywna za bezproblemowe i innowacyjne podejście do biznesu. Robią świetną robotę!

Przemysław Majewski
dlabs.pl

Muzeum Narodowe w Warszawie współpracowało z EACTIVE w zakresie analizy projektów funkcjonalnych i graficznych na etapie projektowania, doradztwa z zakresu UX, przeprowadzenia audytu UX powstającego serwisu. Dotychczasowa współpraca pozwala nam określić tę firmę mianem profesjonalnej, rzetelnej i wiarygodnym partnerem wywiązującym się ze swoich obowiązków. Bezpośrednie kontakty z przedstawicielami tej firmy przebiegały na wysokim poziomie merytorycznym. Mając powyższe na uwadze, uważamy, że firma EACTIVE jest solidnym i godnym polecenia partnerem.

Karolina Tabak
Kierownik Działu Dokumentacji Wizualnej i Digitalizacji

W 2016 roku zdecydowałem się na współpracę z Eactive w ramach SEO, a następnie powierzyłem im prowadzenie płatnych kampanii Google. Bardzo cenię sobie szybki i profesjonalny kontakt z nimi – na każde moje pytanie dostawałem konkretną odpowiedź. Dzięki Eactive większość ważnych dla mojego biznesu fraz była na wysokich pozycjach. Byłem zadowolony z wyników i tego, w jaki sposób prowadzili dla mnie kampanie Google Shopping, linków sponsorowanych i remarketingu – obsługa na naprawdę wysokim poziomie.

Paweł Perlik,
Activeshop

To raczej oczywiste, że w erze smartfonów i tabletów – medium, w którym firmy chcą być widoczne jest internet. Ale to, że wszyscy z niego korzystamy nie znaczy, że każdy z nas jest ekspertem, który potrafi zainteresować odbiorców i przyciągnąć klientów odpowiednim działaniem. A tacy właśnie są profesjonaliści z EACTIVE, którzy wiedzą jak dostępne narzędzia i możliwości przekuć na sukces w biznesie. A przy tym to po prostu sympatyczni ludzie, na których można polegać przy współpracy.

Beata Fiedosichin,
Sprzedaż i Marketing SIEGENIA GROUP

We współpracy z EACTIVE cenię sobie obsługę klienta. Szacunek dla mojego czasu ma ogromne znaczenie, dlatego doceniam kontakt ze strony opiekunów tylko w naprawdę ważnych i pilnych sprawach. Co więcej prowadzone dla mojego sklepu kampanie udowadniają, że można mieć wyniki w rozsądnych kosztach.

Pani Kinga Szkultecka,
właściciel sklepu galante.pl

Z EACTIVE działamy już od paru lat i wspólnie pracujemy nad rozwojem naszej strony, ale także nad zwiększaniem liczby klientów, pozyskanych z wyników wyszukiwania. Dzięki tej współpracy możemy realizować cele naszej firmy, mając wsparcie z zakresu narzędzi i rozwiązań marketingu internetowego.

Katarzyna Brzeska-Miksa
Prezes FH Familia SA