ANALITYKA INTERNETOWA i UX

NOWE poziomy
skuteczności strony

dla wymagających marek

NOWE poziomy skuteczności strony - AI i UX

Jakie działania oferujemy?

NOWE poziomy skuteczności to dążenie do wzrostu konwersji, ale również uczynienie strony przyjaznej użytkownikowi. Zbieramy dane, analizujemy oraz testujemy rozwiązania w ramach:

Analityka Internetowa - skuteczna strona

ANALITYKA INTERNETOWA

Audyt narzędzi analitycznych, implementacja analityki, analiza danych ilościowych, stała opieka analityczna

User Experience - skuteczna strona

USER EXPERIENCE

Audyt UX, badania z użytkownikami, stała opieka / konsultacje UX, projektowanie stron, redesign stron

Optymalizacja Konwersji - skuteczna strona

OPTYMALIZACJA KONWERSJI

Działania z obszaru analityki internetowej i UX ukierunkowane na bezpośredni wzrost konwersji

#wiemyjak

Marki, które zyskują na naszych rozwiązaniach

sokółka
5-10-15
biletyna
gerda
siegenia

NOWE poziomy skuteczności

Proces zbierania i analizowania danych dotyczących zachowań użytkowników na stronie oraz funkcjonowania serwisu internetowego to klucz do zbudowania siły marki. Zapewniamy wysokiej jakości działania analityki internetowej i user experience, aby zwiększyć skuteczność strony. Obsługujemy serwisy wielu branż i wypróbowaliśmy wiele rozwiązań, dlatego wiemy, które działania sprawdzą się dla wymagającej marki. Wprowadzamy stronę na NOWE POZIOMY SKUTECZNOSCI, co przekłada się na zrealizowane konwersje i wzrost sprzedaży.

Wznieś stronę na NOWE POZIOMY SKUTECZNOŚCI i zyskaj:

NOWE poziomy skuteczności strony - AI i UX - efekty

Dopracowane ścieżki zakupowe użytkowników +

Szczegółowa analiza i monitorowanie zachowań użytkowników pozwala na dokładne określenie sposobu, w jaki dokonują zakupu. Dzięki danym zbieranym na stronie, ścieżka zakupowa jest weryfikowana i udoskonalana na każdym etapie: od wejścia na stronę produktu do sfinalizowania transakcji.

Stały monitoring strony +

Dobrze zaimplementowane narzędzia analityczne zbierają dane i pomagają zwiększać skuteczność strony internetowej. To informacje o zachowaniach użytkowników, jak poruszają się po serwisie, z jakich urządzeń korzystają i czy realizują cel strony.

Skuteczną stronę internetową +

Weryfikacja, czy strona internetowa spełnia swoje założenia i konwertuje pozwala na znalezienie błędów w serwisie i zaproponowanie najlepszych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb marki, sytuacji w branży i najnowszych trendów i rozwiązań UX.

Kontrolę nad budżetami reklamowymi +

Zbieranie danych na stronie internetowej to potężny zasób wiedzy o tym, jak sprawdzają się konkretne działania marketingowe. To analiza, które kampanie generują ruch i przekładają się na zrealizowane konwersje. Dzięki temu efektywnie wykorzystuje się budżety marketingowe.

Spójność działań z innymi formami promocji +

Marketingiem internetowym zajmujemy się od 2000 roku. Wiemy jak łączyć wiele działań marketingowych dla osiągnięcia jak najlepszego efektu. Jako agencja jesteśmy w stanie zapewnić różnorodność działań, a zespoły naszych specjalistów wspólnie pracują nad strategią, zaplanowaniem i wprowadzeniem najlepszych rozwiązań dla danego serwisu. Dlatego, dzięki NOWYM POZIOMOM SKUTECZNOŚCI STRONY zyskujesz NOWĄ WARTOŚĆ MARKI.

#wiemyjak

Używamy narzędzi najlepiej dopasowanych do potrzeb wymagających marek

GOOGLE ANALYTICS

To narzędzie do analizy statystyk serwisu. Dzięki niemu możemy wygenerować aż 80 rodzajów raportów z zebranymi danymi na temat min. wskaźnika konwersji, ruchu internetowego oraz ROI.

GOOGLE TAG MANAGER

Jest narzędziem, które umożliwia zarządzanie tagami. Dzięki niemu dokładnie poznasz zachowania użytkowników, wdrożysz inne potrzebne narzędzia i zaplanujesz odpowiednią strategię marketingową online.

DATA STUDIO

Narzędzie umożliwiające integrację, analizę i wizualizację danych. Generuje obszerne raporty z różnych usług Google oraz z innych źródeł. Dane są prezentowane w czytelnej formie.

WEJŚCIE NA NOWE POZIOMY SKUTECZNOŚCI GWARANTUJE

premier google partener
20
lat doświadczenia
60
specjalistów
1. miejsce
najlepiej widoczna witryna wg Senuto w 2019 r.

#wiemyjak

ETAPY WSPÓŁPRACY

Wejście na NOWE POZIOMY SKUTECZNOŚCI STRONY zaczyna się od pierwszego kontaktu marki z nami! Aby zapewnić jak najlepsze rozwiązania, dbamy o jakość i wczuwamy się w potrzeby wymagających marek. Jak działamy?

1
Zapytanie ofertowe
2
Wywiad biznesowy
3
Propozycja współpracy
4
Akceptacja oferty
5
Realizacja usługi

NOWE POZIOMY SKUTECZNOŚCI STRONY Twojej marki!

Oczekujesz NOWEJ skuteczności strony dzięki analityce i ux?

Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy propozycję współpracy.

Adres strony internetowej*
E-mail*
Telefon*
TAK

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak