Staże w EACTIVEEACTIVE

Stawiamy na rozwój

Poznaj branżę digital marketingu i pracuj z najlepszymi

#wiemyjakEactive - wiemy jak

Odkryj nowe możliwości kariery!

Cześć! Miło, że zajrzałeś na nasze oferty staży. Jeżeli chcesz nauczyć się czegoś nowego i poznać branżę digital marketingu mamy nadzieję, że znajdziesz staż swoich marzeń. Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy, poznaj nas lepiej i dowiedz się, co oznacza staż w EACTIVE. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości pisz śmiało na: kariera@eactive.pl

Aktualnie poszukujemy

Dlaczego warto?

Nasi stażyści zostają z nami na dłużej

Mentoring z Michałem – właścicielem firmy, pozwolił mi spojrzeć na pracę oczami pracodawcy. Eksperyment zaowocował rozpoczęciem pracy w EACTIVE. Okazało się, że marketing internetowy jest na tyle ciekawym i przyszłościowym zajęciem, że postanowiłam zostać i z przyjemnością rozwijam się tutaj do dziś.

Anna Bielat,
HR Team Leader

Rozpoczynając staż w EACTIVE nie wiedziałem, że tak wiele czynników ma wpływ na widoczność stron w Internecie. Już od niemal dwóch lat pracy nabieram nowych umiejętności, uczę się nowych rzeczy i testuje nowe rozwiązania, które dają mi ogromną satysfakcję.

Bartosz Wojciechowski,
Senior Off-Site SEO Specialist

Podczas stażu dowiedziałem się wielu informacji z zakresu analityki, ale co najważniejsze mogłem je wykorzystać w praktyce pod okiem bardziej doświadczonych specjalistów. Dzięki temu doświadczeniu w EACTIVE poszerzyłem swoje kompetencje, co przełożyło się na rozwój zawodowy.

Przemysław Majos,
Web Analyst

Dbamy o kulturę feedbacku

Wiemy, że nowi ludzie, nowa praca i nowe doświadczenie w życiu mogą dostarczać wielu emocji. Dlatego zależy nam, żeby cały okres stażu był przyjemny, pełen nauki i wyzwań. Po każdym miesiącu odbywa się spotkanie podsumowujące. Taka rozmowa Stażysty z Managerem Działu to cykliczna wymiana informacji, na temat tego, co było robione dobrze, a co jeszcze można poprawić. Feedback jest dla nas bardzo ważny, dlatego zwracamy na niego szczególną uwagę w pierwszych miesiącach pracy.

Każdy ma swojego Buddy’ego!

Buddy to Twój pierwszy znajomy w EACTIVE. Zwykle jest to inny pracownik z działu, w którym zaczynasz pracę. Buddy to osoba towarzysząca podczas pierwszych miesięcy wdrożenia i pomagająca w codziennych obowiązkach oraz zadaniach.

Poznaj nas lepiej!

Agencja SEO & Performance Marketingu

Jesteśmy Agencją SEO & Performance Marketingu i SKALUJEMY BIZNESY naszych klientów. Na rynku marketingu internetowego działamy od 2000 roku. Od początku za priorytet uznajemy prowadzenie działań, dzięki którym nasi klienci osiągają jak największe zyski. Oferujemy skuteczne SEO i SXO, prowadzimy wydajne kampanie z obszaru performance marketingu oraz zapewniamy efektywne działanie stron dzięki analityce internetowej i UX. Więcej o nas znajdziesz na stronie FIRMA. Dołącz do naszego zespołu!

Drużyna E

Nasz Zespół tworzy niemalże 80 wyjątkowych osób. Fani planszówek, wypraw górskich, miłośnicy zwierząt, pasjonaci muzyki, fani książek fantasy, sportowcy… I wielu innych. Na co dzień skupieni na jak najlepszym dbaniu o powierzone projekty, koleżeńską atmosferę i dobre relacje. A co najważniejsze – udaje nam się robić to wszystko zdalnie! I choć główną siedzibę mamy we Wrocławiu, Członkowie Drużyny E pochodzą z całej Polski. Kilka razy w roku spotykamy się też na różnego rodzaju integracjach. Na co dzień jednak zdecydowanie większa część Zespołu decyduje się na home office. Więcej czasu dla rodziny, pielęgnowanie hobby, czy odpoczynek – to również jest dla nas bardzo ważne.

Nasza misja

Nasza wizja

Jak najszybciej realizujemy to, czego klient potrzebuje, aby skalować swoją sprzedaż. Skutecznie wykorzystujemy do tego SEO, performance marketing, analitykę internetową, ux, web development, content marketing oraz własne innowacyjne produkty cyfrowe.

Jesteśmy Snow Dogs. Proces uczenia się budowania nieprzeciętnej drużyny jest dla nas najważniejszy. Wierzymy, że dzięki temu zdobędziemy kolejne marki premium i mistrzostwo w SEO i performance marketingu. Mamy jasno określone, w jakim kierunku rozwijać EACTIVE.

Nasze wartości

Lubimy się

LUBIMY SIĘ

Komunikujemy się

KOMUNIKUJEMY SIĘ

Rozwijamy się

ROZWIJAMY SIĘ

Wspieramy oświatę

PROGRAM MENTORING

dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (więcej) oraz Uniwersytetu Wrocławskiego (więcej)

SZKOLENIA

z zakresu pozycjonowania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (więcej) i na Uniwersytecie Lubelskim (więcej)

ZAJĘCIA

w klasie biznesu Liceum Ogólnokształcącego w Oławie (więcej)

PRAKTYKI

dla uczniów techników

Staż w EACTIVE to…

Benefity

Praca zdalna

MOŻLIWOŚĆ PRACY
ZDALNEJ

W piątki 2h krócej

W PIĄTKI PRACA
2 GODZINY KRÓCEJ

Elastyczne godziny pracy

ELASTYCZNE
GODZINY PRACY

Multisport

SPORTOWE
GRYWALIZACJE

Czasopisma

CZASOPISMA
BRANŻOWE

Szkolenia

SZKOLENIA
i KONFERENCJE

Udemy Książki Czasopisma

KSIĄŻKI
E-BOOK

Social Club

EACTIVE
SOCIAL CLUB

Wyjazdy i integracje firmowe

SPOTKANIA
INTEGRACYJNE

Sukcesy i szkolenia
Akcje społeczne
Integracje i wydarzenia
Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Eactive?
Zapraszamy na naszego Instagrama!

Chcesz aplikować na inne stanowisko?

Jeśli posiadasz kompetencje, które pomogą w rozwoju naszej agencji, a nie znalazłeś interesującego CIę ogłoszenia…
wyślij CV i przekonaj nas do siebie!

  TAK
  Imię i Nazwisko
  Numer telefonu*
  E-mail*
  Link do strony / portfolio
  Zamieść pliki*
  pliki do 5 MB w formatach: pdf, doc, docx, png, jpg
  Dodatkowe uwagi

  Administratorem Twoich danych osobowych jest EACTIVE #wiemyjak - Kliszczak sp. k. z siedzibą w Siechnicach, pod adresem ul. Jana Pawła II 12, 55-011 Siechnice, NIP 896-15-47-353, REGON 363683262.

  Twoja wiadomość nie została wysłana. Prosimy wysłać e-mail na adres kariera@eactive.pl

  Otrzymaliśmy Twoją aplikację!

  Dziękujemy!

   

  Co dalej?

  1. Otrzymasz od nas maila potwierdzającego aplikację.
  2. Nasz Zespół HR po rozpatrzeniu aplikacji skontaktuje się z wybranymi kandydatami.
  3. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących rekrutacji, napisz na: kariera@eactive.pl