Praca

W EACTIVE zajmujemy się zwiększaniem widoczności firm w internecie przy pomocy najskuteczniejszych narzędzi z obszaru marketingu online. Od 16 lat działamy na rynku SEO/SEM w Polsce i nie mamy sobie równych. Zwiększamy rozpoznawalność w internecie naszych klientów – i #wiemyjak to robić.

poszukujemy webmastera

Webmaster / Web Developer

Pasjonujesz się webmasteringiem i programowaniem? Jesteś kreatywny i w pracy zwracasz uwagę na każdy szczegół? Potrafisz pracować w zespole a kontakt z klientami nie sprawia Ci problemu? Potrzebujemy właśnie takich osób! Jeśli chcesz rozwijać się jako webmaster i współtworzyć nieprzeciętne projekty, napisz do nas.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • optymalizacja serwisów WWW pod względem SEO,
  • tworzenie stron internetowych w oparciu o darmowe CMSy na potrzeby firmy i klientów,
  • debugowanie/modyfikowanie kodu HTML oraz PHP na stronach internetowych,
  • tworzenie szablonów stron docelowych i wsparcie webmasterskie dla tworzonych serwisów www,
  • kontakt z klientem w ramach prac prowadzonych na danym serwisie internetowym,
  • współpraca z innymi pracownikami firmy w ramach projektów.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • dobrej znajomości HTML i CSS,
  • dobrej znajomości PHP,
  • podstawowej znajomości JavaScript i/lub jQuery,
  • podstawowej znajomości zagadnień SEO,
  • wyobraźni i kreatywnego myślenia,
  • samodzielności w działaniu,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • komunikatywności,
  • sumienności i dbałości o szczegóły,
  • umiejętności planowania zadań,
  • pełnej dyspozycyjności.

Twoimi dodatkowymi atutami będzie znajomość:

  • wyrażeń regularnych,
  • .htaccess, a w szczególności mod_rewrite,
  • narzędzi do debugowania (Firebug, Dragonfly itp.),
  • baz danych MySQL i PostgreSQL,
  • popularnych CMS (WordPress, Joomla, Drupal, PrestaShop).

Oferujemy Ci:

  • profesjonalne szkolenia umożliwiające rozwój i awans,
  • profesjonalne środowisko pracy – nowoczesny komputer + dwa monitory,
  • elastyczne godziny pracy, a w piątki pracę do 14:00,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku reklamy SEM/SEO w Polsce,
  • kartę Multisport,
  • pracę w młodym i nieprzeciętnym zespole przy ciekawych projektach,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń,
  • pracę w biurze w centrum Wrocławia,
  • imprezy i wyjazdy integracyjne.

Jeśli udało nam się Ciebie zainteresować, chcesz z nami współpracować i dołączyć do zespołu EACTIVE
to prześlij nam swoje CV na adres praca@eactive.pl.

Gdy okaże się, że to właśnie Ciebie szukamy to skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia spotkania.
Do zobaczenia wkrótce! :)

Znajdź nas na Facebooku
Eactive - wiemy jak Lubię to