Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

EACTIVE wiemy jak – sponsorem konkursu

Pod koniec maja 2014 roku zakończył się konkurs dla grafików na layout strony internetowej, którego byliśmy sponsorem.

Konkurs polegał na stworzeniu grafiki do nowej strony www dla Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „Tęcza” z Oławy. Aby wziąć udział w konkursie należało wysłać swoje zgłoszenie oraz wykonać projekt zgodnie z wytycznymi zawartymi w regulaminie konkursu.

Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcy konkursu ufundowaliśmy nagrodę w wysokości 1500 zł i jednocześnie gratulujemy wygranej!

Nowa grafika zostanie wdrożona na miejsce aktualnej strony SPD „Tęcza”, która dostępna jest pod adresem: www.tecza-olawa.pl

Projekt, który został najwyżej oceniony przez komisję konkursu przedstawiamy poniżej:

strona dla tęczy

 

 Zapraszamy do działu „Z życia EACTIVE wiemy jak”, gdzie przedstawiamy ciekawe fakty na temat funkcjonowania naszej firmy oraz osiągnięć naszych pracowników.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak