Integracje EACTIVE – II kwartał 2022 roku

Lubimy pracować razem, ale żeby osiągnąć ten efekt, stale dbamy o łączące nas relacje! W II kwartale 2022 wszystkie działy postawiły na integracje offline. Podejrzewamy, że przyczynił się do tego wiosenno-letni klimat i przyjemna pogoda, ale równie prawdopodobne jest, że wpłynęła na to też zwykła chęć zobaczenia się na żywo.
Bardzo nas cieszy, że tak chętnie członkowie naszego Zespołu biorą udział w spotkaniach, pomimo tego, że na co dzień pracujemy w rozproszeniu. Wiąże się to czasami z przyjazdem do innego miasta, ale jak widać większości, wcale to nie zniechęca.

integracje-2kw-2022

Dział Technical SEO zdecydował się na połączenie wiedzy i zabawy. Osoby z Krakowa, Katowic, Wrocławia i Białegostoku przybyły do Poznania na konferencje Barcamp Linkhouse, aby połączyć merytorykę z budowaniem relacji. Hitem spotkania okazało się stworzone przez naszego Managera Technical SEO – Mateusza piwo! Etykieta dedykowana działowi skradła serca wszystkich, a pomysłowość potwierdza tylko, że SEO to zdecydowanie dział kreatywny! 

Integracja działu Performance Marketing rozszerzyła się o gości z całego Zespołu. Grupa ruszyła na podbój dolnośląskich szczytów. Solidne podejście na Czarną Górę dało na starcie lekko w kość, a na liczniku końcowym wybiło około 20 km pieszej wędrówki. Panowie zostali na noc w schronisku i dzięki temu wieczorem mogli poświęcić swój czas na wspólny relaks i odpoczynek. 

Działy wewnętrzne rozdzieliły swoją integrację na dwa spotkania! Korzystając z czerwcowych, ciepłych dni Zespół zdecydował się wyruszyć na weekend do Milicza. Przepiękne widoki i relaksujące otoczenie pozwoliło złapać oddech od miasta. Nie zabrakło grilla i ogromu śmiechu, a nad ranem udało się niektórym załapać na przepiękny wschód słońca.

Kolejne spotkanie odbyło się we Wrocławiu. Działy Inhouse’owe udały się na atrakcję, którą była wizyta w Escape Roomie. Kolejnym przystankiem oczywiście musiało być pyszne jedzenie, więc grupa od razu udała się do restauracji z kuchnią azjatycką. Na koniec dla chętnych pozostały spacery i podziwianie Wrocławia nocą. 

Dział Web Development często wybierał na integrację Escape Room’y, jednak przyszedł czas na zmiany! Panowie zdecydowali, że tym razem chcą zmierzyć się ze sobą w bitwie na lasery! Atrakcja zmęczyła zespół na tyle, że nie mogło obejść się bez uzupełnienia kalorii. Chyba ciężko było wyczerpać tematy do rozmów, bo po kolacji Panowie skierowali się na Wyspę Słodową. Integrację zakończyli późną nocą, zgodnie przyznając, że była wyjątkowo udana. 

Project Management na co dzień kontroluje wiele zadań. Różnorodne taski, chyba zainspirowały naszych specjalistów, bo ich integracja okazała się bardzo nietypowa! Spotkanie rozpoczęło się od klasycznego punktu w harmonogramie, czyli pysznego jedzenia! Kolejno dział udał się do miejsca, gdzie… rzucali siekierami do celu! Takiej formy integracji jeszcze u nas nie było. A po wzystkich, Zespół wybrał się na multimedialną wystawę dzieł Van Gogha, która ostatnio gościła we Wrocławiu. Wspólne jedzonko, siekiery i sztuka? Mix doskonały dla każdego!

New Business & Growth w ostatnim kwartale odwiedzili Jezioro Goszcza, jednak tym razem postanowili zostać we Wrocławiu i skorzystać z atrakcji, które oferuje im miasto. Wybór padł na kręgle i choć rywalizacja była zacięta, a kula ścigała kulę, Panowie bawili się świetnie. Po aktywności przyszedł czas na wspólną kolację, żeby burgery uzupełniły straconą energię.


Dodatkowo dzięki jednemu z naszych klientów — dlaprzemysłu.pl EACTIVE mogło wybrać się na memorial Taia Woffindena! Chętni podziwiali mistrzów światowej sceny żużlowej i przy okazji zacieśniali więzy międzydziałowe. Jeszcze raz dziękujemy za wejściówki, które umiliły nam wieczór podczas długiego weekendu! 

Minęła raptem chwila, a my już powitaliśmy lato. Co jest pewne, to to, że nie możemy się doczekać relacji z kolejnych integracji naszych Zespołów. Czujemy, że i w kolejnych miesiącach będzie się działo! 

Przejdź do komentarzy
Ocena artykułu:
5/5 (4)

Komentarze

Dodaj komentarz