Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Mamy jeszcze więcej certyfikatów z Google Analytics!

 

certyfikaty-analytics-eactive

Ostatnio pisaliśmy o zdobyciu nowego certyfikatu przez Mateusza Waskania, który z powodzeniem zdał egzamin z Google Analytics. Obecnie do grona naszych certyfikowanych specjalistów Google Analytics dołączyły dwie kolejne osoby – Katarzyna Kisiel i Krzysztof Krakos z naszego Działu Realizacji. #wiemyjak

Oboje rozwijają swoje umiejętności i chętnie nabywają wiedzę – w związku z tym, że analityka internetowa jest często wykorzystywana w naszej pracy, możliwość dokładniejszego poznania narzędzia Google Analytics jest przydatną umiejętnością. Aby sprawdzić swoją wiedzę, Kasia i Krzysiek podeszli do egzaminu i zdali go pomyślnie. Dzięki temu w ich ręce trafiły certyfikaty, które prezentujemy powyżej.

Przekazujemy im serdeczne gratulacje :)

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak