Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Nasi stażyści zostają z nami na dłużej!

W EACTIVE już wiele osób odbyło swoje staże – to świetna okazja do zgromadzenia wiedzy, nabycia nowych umiejętności, a także… zdobycia stałego zatrudnienia. Tak właśnie było w przypadku Bartka Wojciechowskiego i Dawida Brewińskiego, którzy sprawdzili się na stażu i rozpoczęli stałą pracę w EACTIVE :) #wiemyjak

bartek i dawid - nasi stażyści

Z chęcią przyjmujemy nowe osoby do naszego zespołu oraz dzielimy się z nimi wiedzą. Staż w EACTIVE ma dużo plusów, od nauczenia się najważniejszych działań z zakresu marketingu internetowego, współpracy ze specjalistami z tej dziedziny po udział w ciekawych projektach i możliwość wdrażania swoich pomysłów. Gratulujemy Bartkowi oraz Dawidowi, którzy wnieśli dużo do naszego zespołu. Oboje są entuzjastycznie nastawieni do pracy, szybko się uczą i wpasowali się w zespół – dlatego Dawid zostaje u nas na stanowisku programisty, a Bartek rozpoczął pracę jako młodszy specjalista ds. marketingu internetowego.

Cieszymy się, że nasz zespół się rozwija i zapraszamy kolejne osoby do odbycia stażu. Jednocześnie przypominamy, że cały czas trwa konkurs na staż :) prace można przesyłać do 21.01.2018 r, zapraszamy do udziału!
POZNAJ zasady konkursu

Komentarze

Dodaj komentarz

  1. Paweł pisze:

    Do artykułu wkradł się chyba mały błąd, jest napisane że pracę można przesyłać do dnia dokładnie rok temu. Domyślam się że chodzi o dzień dzisiejszy i bardzo żałuję że przegapiłem okazje. Pozdrawiam

  2. Jagoda Dynowska EACTIVE pisze:

    Panie Pawle,

    dziękujemy za czujność. Błąd został poprawiony, faktycznie chodziło o 2018 rok ;) Termin nadsyłania prac konkursowych dobiegł już końca, jednak jeśli jest Pan zainteresowany podjęciem u nas pracy lub stażu, zapraszamy do śledzenia naszej zakładki Kariera, gdzie znajdują się wszystkie aktualne oferty.

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak