Podsumowanie 2022 i plany na 2023 rok

Jak od kilku lat, na przełomie roku, każdy z Managerów EACTIVE ma za zadanie podsumować miniony i zaplanować kolejny rok dla swojego działu.
Wszystko to dzieje się na specjalnym spotkaniu Managerów i Zarządu, gdzie wspólnie omawiamy przygotowane wcześniej materiały.
Robimy to, byśmy wszyscy wspólnie dążyli do realizacji jednorodnej wizji EACTIVE. W tym roku odbyło się ono wraz z końcem stycznia, po którym na spotkaniu całej firmy nasz CEO – Michał Kliszczak opowiedział całemu Zespołowi to, co udało nam się wspólnie wypracować.

spotkanie managerskie 2023
W tym roku spotkanie roczne poprzedziła wspólna integracja managerska we Wrocławiu, dzięki czemu wraz z rozpoczęciem nowego roku mogliśmy skupić się nie tylko na wyzwaniach, ale także wzmacnianiu naszych wewnętrznych relacji.

Nie da się ukryć, że tak jak miniony, tak i rozpoczęty 2023 rok zapowiada się intensywnie. Jedną z największych zmian, jaką można do tej pory obserwować jest wprowadzenie Aktywnego Modelu Rozliczeń, a wraz z nim wiele wewnętrznych rozwiązań, które mają na celu ulepszanie i udoskonalanie zarówno naszych działań jak i usług.

Patrząc na nasze ambitne cele, już nie możemy doczekać się pierwszych podsumowań, by sprawdzić jak idzie nam ich realizacja.

Przejdź do komentarzy
Ocena artykułu:
5/5 (7)

Komentarze

Dodaj komentarz