Przenieśliśmy się do nowego biura!

Zespół EACTIVE wiemy jak widocznie się powiększa – od dłuższego czasu w naszych Działach pojawiają się nowe osoby i realizujemy jeszcze więcej projektów niż dotychczas. W związku z tym przyszedł również czas na większe biuro, aby polepszyć komfort pracy i przygotować się na przyjęcie przyszłych pracowników.

Gdzie się przenieśliśmy? I jak teraz pracujemy? Już wyjaśniamy :) Rozwiązanie pojawiło się szybko i wcale nie musieliśmy organizować przeprowadzki na drugi koniec miasta. Wręcz przeciwnie – obecnie nasze nowe miejsce pracy znajduje się…. piętro wyżej! Nie przenosiliśmy się też wszyscy, część osób została w dotychczasowym biurze i nasz zespół zajmuje teraz biura na dwóch piętrach. Na górze przez dłuższy czas trwał remont i wszyscy czekali na efekt końcowy prowadzonych działań, szczególnie, że chodziło o dobre zagospodarowanie dość dużej powierzchni. Przeprowadzka przebiegła sprawnie i cieszymy się, że możemy już korzystać z nowej przestrzeni. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą krótką fotorelacją przedstawiającą jak nasze nowe biuro wyglądało na początku, a jak wygląda teraz!

IMG_3610

12068431_966062903453890_2155284537064174150_o

02/10/2015
Jagoda Dynowska

Udostępnij:

x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Komentarze

*

*

*

Zasady komentowania

 1. Gdy dodajesz komentarz, pamiętaj, aby:
  1. Komentarze podpisywać imieniem i/lub nazwiskiem.
  2. W polu „witryna internetowa” umieszczać link tylko do strony głównej.
 2. Wszystkie komentarze są moderowane i zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub edytowania wpisu/ komentarza, który:
  1. zawiera wulgaryzmy,
  2. obraża innych użytkowników,
  3. może być uznany za spam – lub ma charakter reklamowy,
  4. nie pasuje tematycznie do wpisu, nie zawiera treści merytorycznej,
  5. zawiera linki do stron, które naruszają prawo polskie.

 

Znajdź nas na Facebooku
Eactive - wiemy jak Lubię to