Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Szkolenie „Sales Acceleration” w siedzibie Google

Trwają wakacje, a my cały czas się szkolimy! Tym razem byliśmy w Warszawie w siedzibie Google. Nasza trzyosobowa ekipa: Agata Borek z Działu Obsługi Klienta, Dominik Zuber i Paweł Salamonik z Działu Sprzedaży wzięli udział w szkoleniu „Sales Acceleration”. #wiemyjak

Szkolenie w siedzibie Google

Warsztat kreatywnego myślenia

Szkolenie odbyło się 23 lipca w Biurze Google. Składało się z dwóch części. Pierwsza warsztatowa, druga – teoretyczna. Uczestników szkolenia czekały warsztaty z kreatywnego myślenia. Grupa została podzielona na trzy stoliki. Każdy stolik miał za zadanie stworzyć generyk wzrostu na Black Friday dla danej branży oraz konkretnego Klienta (jakim był specjalista z Googla).

Zespół EACTIVE na szkoleniu

Narzędzia Google zawsze na czasie

Druga część, która była stricte szkoleniowa miała na celu przypomnienie narzędzi Googla dostępnych na rynku. Agata, Dominik i Paweł dowiedzieli się jak dopasowywać narzędzia do etapów sprzedaży oraz indywidualnie do konkretnego klienta.

Wiedza zdobyta na szkoleniu na pewno wpłynie pozytywnie na naszą pracę ;)

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak