Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Szukamy pracowników z doświadczeniem w pozycjonowaniu

Jesteśmy z Wrocławia i od 10 lat zajmujemy się pozycjonowaniem. Szukamy osób, które mają doświadczenie i predyspozycje do pracy w naszej specyficznej branży. Każdy kto pracuje przy pozycjonowaniu wie o czym mowa :)

Szukamy osób na następujące stanowiska

1. kierownik projektów SEO

Stanowisko wymagające min 2-3 letniego doświadczenia i umiejętności kierowania ludźmi oraz prowadzenia i nadzorowania kilkunastu projektów jednocześnie. Jest to samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pod nadzorem i przy współpracy kierownika działu pozycjonowania.

2. Pozycjoner

Stanowisko wymagające min 1 rocznego doświadczenia w realizacji projektów SEO.

3. Asystent pozycjonera

Stanowisko wymagające min 3 miesięcznego doświadczenia i predyspozycji do pracy przy pozycjonowaniu.

Szukamy osób, które interesuje branża pozycjonowania i z tym wiążą swój rozwój zawodowy i chcą się stać ekspertami w tej dziedzinie. Jeśli chodzi o wynagrodzenie – dostosowujemy je do posiadanych umiejętności i osiąganej skuteczności na polu walki – ale proszę nie mylić z pozycjonowaniem na efekt i osiąganiem top10 – nam chodzi o umiejętność realizacji zaplanowanych działań.

Wszystkie osoby zainteresowane proszę o przesłanie informacji o sobie, swoim doświadczeniu i wybranym stanowisku na email: michal@eactive.pl. Mile widziane aplikacje w postaci CV i LM.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak