Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Zajęliśmy 3. miejsce w Wyzwaniu Search Excellence!

Wakacje już się skończyły, ale my możemy cały czas cieszyć się z efektów wakacyjnych wyzwań w których przyszło nam wziąć udział! Nasz Zespół Reklam Google zajął 3 miejsce w Wakacyjnym Wyzwaniu Search Excellence i właśnie otrzymaliśmy paczkę z nagrodami. Przeczytaj o czym świadczy to wyróżnienie. #wiemyjak

nagrody za udział w Wyzwaniu Search Excellence

Stale śledzimy wszelkie konkursy Google’a i bardzo chętnie bierzemy w nich udział – w ostatnim czasie postanowiliśmy powalczyć o dobry wynik w wyzwaniu Search Excellence. Naszym zadaniem była praca nad zwiększeniem efektywności prowadzonych kampanii poprzez:

  • optymalizację rotacji reklam,
  • zwiększenie ilości tekstów reklamowych w każdej grupie reklam,
  • zwiększenie liczby rozszerzeń reklamy.

Akcja trwała przez miesiąc – w tym czasie staraliśmy uzyskać jak najlepsze rezultaty i bardzo się cieszymy, że osiągnęliśmy satysfakcjonujący wynik i zajęliśmy 3 miejsce w Wyzwaniu! To bardzo dobra informacja zarówno dla nas, jak i dla naszych Klientów. Otrzymaliśmy potwierdzenie naszych umiejętności prosto od Google’a, co oznacza, że prowadzone przez nas kampanie AdWords są w dobrych rękach :) Za zdobycie 3 miejsca przyznawane są nagrody. Otrzymaliśmy selfie sticki, kubki, notesy i powerbanki, które zapewne już niebawem wykorzystamy w praktyce.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak