Zapraszamy na Dni Otwarte w EACTIVE wiemy jak!

Interesujesz się tematyką marketingu internetowego? Chciałbyś zobaczyć jak wygląda proces pozycjonowania stron w praktyce? A może myślisz, aby dołączyć do naszego zespołu? Świetnie trafiłeś! Chcielibyśmy z przyjemnością poinformować, że organizujemy w naszej firmie DNI OTWARTE!

Już 11-12 maja 2015 w godz. 9.00-15.00 (najbliższy poniedziałek i wtorek) serdecznie zapraszamy Cię do siedziby naszej firmy i świata marketingu internetowego, w który wprowadzą Cię nasi specjaliści. Przy kubku gorącej herbaty, w miłej atmosferze opowiemy czym dokładnie jest proces pozycjonowania stron internetowych, jak pracujemy aby osiągnąć wyznaczone cele i przybliżymy skuteczne sposoby na zdobycie wysokiej pozycji w Google. Wyjaśnimy również podstawy reklam Google AdWords oraz innych kampanii reklamowych w internecie, które prowadzimy na co dzień.

EACTIVE dni otwarte

Przychodząc do naszej firmy będziesz mógł pogłębić swoją wiedzę i zobaczyć, jak na co dzień wygląda nasza praca. To jednak nie wszystko – na naszych gości czeka niespodzianka :) Jeśli zrobisz na nas pozytywne wrażenie i pokażesz, że zależy Ci na pracy w branży marketingu internetowego to… będziesz miał możliwość dołączenia do naszego zespołu! Przynieś ze sobą swoje CV i otwórz się na nowe wyzwania!

Zapraszamy za tydzień 11-12 maja do naszej siedziby:

EACTIVE S.C.
ul. Zelwerowicza 18 A
53-676 Wrocław
tel. 71 340 94 13
e-mail: kariera@eactive.pl

Przejdź do komentarzy

Komentarze

Dodaj komentarz

  1. Michał pisze:

    Szkoda, że nie w weekend… np. sobota, tak trzeba specjalnie urlop brać :)

    W jakich godzinach to będzie się działo?

  2. Paweł Kijko pisze:

    Dobra inicjatywa, rzadko spotykana w branży. Nieźle.