Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Zorganizowaliśmy zbiórkę na wyprawki szkolne dla dzieci!

Z przyjemnością informujemy, że zdecydowaliśmy się wesprzeć projekt Fundacji Pociecha „Powrót do szkoły” i zorganizować zbiórkę na wyprawki szkolne dla ubogich dzieci z Wrocławia i Opola.

W ostatnim czasie w naszej firmie bardzo dużo się działo – zorganizowaliśmy kilka ciekawych wewnętrznych akcji, tym razem postanowiliśmy jednak przygotować akcję o nieco innym charakterze i wesprzeć potrzebujących. Dowiedzieliśmy się o projekcie organizowanym przez Fundację Pociecha, zachęcającym do dołożenia swojej cegiełki na wyprawki szkolne dla dzieci z ubogich rodzin. Jest to bardzo cenna inicjatywa, która umożliwia zakup i przekazanie dzieciom niezbędnych przyborów szkolnych, takich jak zeszyty, piórniki, czy tornistry. Środki zebrane z akcji będą szczególnie pomocne dla podopiecznych Świetlicy Środowiskowej „Miś” we Wrocławiu oraz „Garaż w Opolu”.

Naszą zbiórkę zorganizowaliśmy w firmie i przygotowaliśmy specjalną puszkę, do której każdy mógł wrzucić dowolną kwotę. Udało nam się zebrać 336 zł i cała kwotę z radością przekazaliśmy Fundacji :) Nasza akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem i w przyszłości planujemy powtórzyć zbiórkę.

Zachęcamy wszystkich do niesienia pomocy potrzebującym!

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak