Akcja charytatywna – Pomoc dla Patrysia

W EACTIVE mamy naprawdę zaangażowanych i chętnych do pomocy pracowników. W ubiegłym roku m.in. zbieraliśmy pieniądze na pomoc zwierzętom i ubrania dla potrzebujących w Peru, a także biegliśmy w charytatywnym biegu.

akcja-charytatywna-pomoc-dla-patrysia

Nasi pracownicy starają się brać udział w akcjach na rzecz potrzebujących jak najczęściej i informować o nich pozostałych. Tak było też w tym przypadku.
Inicjatywa jednej z osób spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem reszty zespołu, na skutek czego w ostatnim tygodniu kilkunastu chętnych wzięło udział w licytacji świeżo upieczonych cynamonek (bułeczek cynamonowych). Dochód z licytacji został przekazany na ogólnopolską akcję “Pomoc dla Patrysia”.

Akcja ta jest charytatywną zbiórką pieniędzy na specjalny, najdroższy lek na świecie, którego koszt to około 9 mln złotych, dla 8-miesięcznego chłopca, mieszkańca Wrocławia, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni – bardzo rzadką chorobę genetyczną.

Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili dołączyć do zbiórki. Mamy nadzieję, że uda się zrealizować cel i zebrać odpowiednią kwotę. Cieszymy się, że nasi pracownicy tak chętnie angażują się w pomoc innym!

Ocena artykułu:
4.9/5 (10)

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak