Akcja charytatywna – Pomoc dla Patrysia

W EACTIVE mamy naprawdę zaangażowanych i chętnych do pomocy pracowników. W ubiegłym roku m.in. zbieraliśmy pieniądze na pomoc zwierzętom i ubrania dla potrzebujących w Peru, a także biegliśmy w charytatywnym biegu.

akcja-charytatywna-pomoc-dla-patrysia

Nasi pracownicy starają się brać udział w akcjach na rzecz potrzebujących jak najczęściej i informować o nich pozostałych. Tak było też w tym przypadku.
Inicjatywa jednej z osób spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem reszty zespołu, na skutek czego w ostatnim tygodniu kilkunastu chętnych wzięło udział w licytacji świeżo upieczonych cynamonek (bułeczek cynamonowych). Dochód z licytacji został przekazany na ogólnopolską akcję “Pomoc dla Patrysia”.

Akcja ta jest charytatywną zbiórką pieniędzy na specjalny, najdroższy lek na świecie, którego koszt to około 9 mln złotych, dla 8-miesięcznego chłopca, mieszkańca Wrocławia, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni – bardzo rzadką chorobę genetyczną.

Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili dołączyć do zbiórki. Mamy nadzieję, że uda się zrealizować cel i zebrać odpowiednią kwotę. Cieszymy się, że nasi pracownicy tak chętnie angażują się w pomoc innym!

Przejdź do komentarzy
Ocena artykułu:
4.9/5 (11)

Komentarze

Dodaj komentarz