Akcja „Podaj łapę” – pomoc EKOSTRAŻY

Bardzo ważne dla nas w Eactive jest pomaganie innym!
Właśnie dlatego staramy się jak najczęściej angażować w różnego rodzaju akcje i wydarzenia charytatywne, a także sami je organizujemy.

charytatywna-zbiorka-pieniedzy-dla-zwierzat

Ostatnio, wśród pracowników naszej firmy przeprowadziliśmy zbiórkę pieniędzy, które miały zostać przekazane na rzecz pomocy zwierzętom. Przez miesiąc każdy z zespołu miał szansę wesprzeć finansowo zbiórkę. Dzięki mobilizacji wszystkich osób udało nam się zebrać sporą sumę pieniędzy! Nie udałoby się to, gdyby nie duże wsparcie właścicieli Eactive.

Postanowiliśmy wesprzeć Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ, która jest organizacją pożytku publicznego zajmującą się humanitarną ochroną zwierząt.

Za zebrane pieniądze kupiliśmy dla zwierząt m.in. klatki karmę, pluszowe zabawki czy elektryczny waporyzator i wiele, wiele więcej.

Zakupione produkty postanowiliśmy zawieźć sami do siedziby organizacji, dzięki czemu mieliśmy okazję poznać osobiście podopiecznych EKOstraży i spędzić z nimi trochę czasu. Oczywiście nie obyłosię bez chwili zabawy ze zwierzakami! Dla takich momentów warto angażować się w takie działania.

2

3

Bardzo dziękujemy Kasi Misiaszek za zorganizowanie i koordynacje tej akcji w Eactive!

Mamy wielką nadzieję, że zakupione przez nas rzeczy będą służyć zwierzętom :)
Na pewno nie była to ostatnia tego typu akcja w Eactive!

Ocena artykułu:
5/5 (12)

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak