Zakończenie programu stażowego EACTIVE

Ostatnio w EACTIVE zakończyliśmy oficjalnie nasz program stażowy.

Trwał on 3 miesiące i w ramach niego pięciu studentów Politechniki Wrocławskiej miało okazję poznać tajniki marketingu online w naszej firmie!

program-stazowy-politechnika-wroclawska

Magda, Monika, Dawid, Sebastian i Mateusz, bo tak nazywali się nasi stażyści, pod okiem naszych specjalistów, szkolili się z różnych dziedzin związanych z marketingiem. Każdy z nich odbywał staż w innym dziale. Dołączyli do Działu: SEO, Content Marketingu, Link Buildingu, Analityki Internetowej i Web Development.

W ostatni dzień stażu zorganizowaliśmy w EACTIVE krótkie spotkanie, na którym oficjalnie pożegnaliśmy stażystów i podziękowaliśmy im za ich pracę! Każdy z nich otrzymał również drobny upominek w postaci książki o tematyce branżowej od Koordynatora Działu, w którym pracował.

program-stazowy-politechnika-2019

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy całej piątce za pracę i zaangażowanie oraz życzymy samych sukcesów w dalszym rozwoju zawodowym!

Ocena artykułu:
5/5 (5)

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak