Byliśmy na szkoleniu z content marketingu!

content marketing 1

content marketing2

31 marca odbyło się ciekawe szkolenie „Nowoczesny Content Marketing i Copywriting 2016” na którym nie mogło nas zabraknąć. Tym razem swoje umiejętności rozwijały osoby z naszego działu content marketingu: Michał Kamiński, Marta Bongilaj i Jakub Wawrzynowicz.

W jednym z ostatnich wpisów wspominaliśmy, że w naszej firmie powstał osobny dział content marketingu, który skupia naszych specjalistów w tej dziedzinie. Jedno jest pewne – ciągłe rozwijanie swoich umiejętności w tym zakresie, poznawanie nowych narzędzi i testowanie różnych rozwiązań to elementy, których nie może zabraknąć abyśmy mogli realizować nasze działania na najwyższym poziomie. W związku z tym korzystamy z wielu okazji poszerzenia wiedzy, a szkolenie „Nowoczesny Content Marketing i Copywriting 2016” prowadzone przez Artura Maciorowskiego idealnie wpisywało się w nasze potrzeby. #wiemyjak

Posłuchaliśmy więc o tworzeniu atrakcyjnych treści i wyróżnieniu się w internecie, prowadzeniu działań charakteryzujących się wysoką konwersją i cechach wartościowego contentu. Dodatkowo poznaliśmy kilka ciekawych narzędzi, a naszą wiedzę mogliśmy przetestować dzięki ćwiczeniom przygotowanym przez prowadzącego – przykładowo jedno z nich dotyczyło opracowania strategii content marketingowej. W ramach szkolenia przedstawione zostały nam rozwiązania przynoszące bezpośrednią konwersję, oparte na doświadczeniach specjalistów.

Podsumowując, szkolenie było dobrą okazją do uporządkowania sobie wiedzy, a także zaczerpnięcia nowych inspiracji – jesteśmy pewni, że wpłynie pozytywnie na jakość i efektywność naszej pracy.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak