EACTIVE jako partner w projekcie Nowa Koncepcja SEO

W swojej pracy mającej na celu zwiększanie widoczności firm w internecie zawsze skupiamy się na jakości podejmowanych działań. Od dłuższego już czasu tradycyjnie rozumiane SEO ustępuje miejsca promowaniu stron w nowoczesny sposób, które za główny cel stawia sobie nie ilość, ale jakość publikowanych materiałów, wielopłaszczyznowość, kompleksowość i transparentność realizowanych usług.

Wymienionym powyżej założeniom odpowiada ciekawy projekt – Nowa Koncepcja SEO – realizowany na stronie WhitePress. Z racji tego, że projekt ten jest spójny z naszą wizją promowania stron w internecie, nie mogło nas w nim zabraknąć! Jest nam niezmiernie miło poinformować, że EACTIVE dołącza do Nowej Koncepcji SEO jak partner. W ramach tego projektu będziemy dzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem i stale zdobywaną wiedzą oraz dokładać wszelkich starań, aby efektywnie kreować i szerzyć nowe podejście do SEO.

Nowa koncepcja SEO to program edukacyjny, którego ideą jest pokazanie zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej nietradycyjnego podejścia do promocji stron internetowych. Co to oznacza? Współpracę wielu ekspertów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem, specjalistyczną wiedzą i pokażą nowe spojrzenie na SEO z różnej perspektywy. Jak sami autorzy projektu piszą: „Pokażemy, że promocja strony w wynikach wyszukiwania nie kończy się na SEO”.

Skoro nie kończy się na SEO, to gdzie?

Najważniejsze usługi, które warto wpleść w swoje działania według Nowej Koncepcji SEO to: content marketing, UX, e-PR, emailing, remarketing oraz marketing automation. Promocja strony w wynikach wyszukiwania nie kończy się na SEO i tak naprawdę nie ma tu wyznaczonej granicy – wszystko zależy od przyjętej strategii. Nowa koncepcja SEO pokazuje jakie dodatkowe usługi oprócz tradycyjnego SEO można zastosować oraz jak je wdrożyć, aby osiągnąć korzyści takie jak dodatkowy ruch, wzrost konwersji, większa świadomość marki czy lojalność klientów. Jeśli wyjdziemy poza ramy pozycji w wyszukiwarce i postawimy na jakość treści, a nasza strategia content marketingu będzie spójna i przemyślana, jesteśmy w stanie osiągnąć wyznaczone cele. Pomogą nam w tym profesjonalne publikacje skierowane zarówno do usługodawców jak i klientów, które regularnie dodawane są na stronie WhitePress.

Zapraszamy serdecznie do śledzenia Nowej Koncepcji SEO i skorzystania z bazy wiedzy!

Przejdź do komentarzy

Komentarze

Dodaj komentarz