Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Czas na Mikołajki w EACTIVE!

W EACTIVE czujemy już świąteczny nastrój! Pojawiła się choinka, świąteczne ozdoby i przede wszystkim gościliśmy Mikołaja, a nawet Mikołajów :) którzy zadbali o to, aby każdy otrzymał prezent. Zobacz jak w EACTIVE obchodziliśmy Mikołajki!

mikołajki w EACTIVE

Mikołajki to idealny czas, aby odejść na chwilę od komputerów i wspólnie spędzić czas w miłej, świątecznej atmosferze. Dlatego z tej okazji w EACTIVE zorganizowaliśmy specjalne mikołajkowe wydarzenie, podczas którego wspólnie przygotowywaliśmy świąteczne ozdoby i ubieraliśmy choinkę. Nasze górne biuro na chwilę zamieniło się w małą pracownię, gdzie chętni mogli spróbować swoich sił przygotowując np. łańcuch czy bombki, które później zawieszaliśmy na choinkę. W szybkim czasie nasze drzewko nabrało kolorów i zamieniło się w prawdziwą świąteczną choinkę z wieloma różnymi ozdobami. Podczas pracy mogliśmy skosztować również świątecznych smakołyków – część osób przyniosła pyszne ciasta i pierniki.

ozdoby na choinkę

ozdoby na choinkę

mikołajki

łańcuch na choince EACTIVE

choinka eactive

zdjęcia firmowe

Nie da się ukryć, że wszyscy jednak czekali na pewien moment – rozdawanie prezentów. Było to szczególnie interesujące, ponieważ nikt nie wiedział co dostanie, prezenty były w pełni niespodzianką. Wcześniej każdy losował numerek dla siebie oraz dla jakiego numeru kupuje prezent. Jedyną podpowiedzią na jaką mogli liczyć mikołaje była informacja, czy kupują upominek dla mężczyzny, czy kobiety. Wszystko to za symboliczne 5,17 zł.

rozdawanie prezentów

prezenty od mikołaja

rozdawanie prezentów

raffaello od firmy

Prezenty były bardzo różnorodne, mikołaje wykazali się kreatywnością :) Od gadżetów do domu, przez ozdoby, kosmetyki, słodycze nawet po… kupon Lotto! Dodatkowo każdy otrzymał słodki upominek Raffaello. Wszyscy miło spędziliśmy czas, a co najważniejsze – zintegrowaliśmy się. Nasze działy powiększają się w błyskawicznym tempie, dlatego wszelkie integracje to dobra okazja do poznania nowych osób.

dział link buildingu

bombka wiemy jak

dział analityki

wspólne zdjęcie przy choince

prezenty

choinka

Warto podkreślić, że inicjatorami akcji były osoby z Działu Realizacji. Podziękowania należą się wszystkim, którzy pomogli przy organizacji Mikołajek. Atmosfera w tym dniu była wyjątkowa :)

Komentarze

Dodaj komentarz

  1. Michał pisze:

    Bardzo fajna atmosfere stworzyliscie. Brawo :)

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak