Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Tymoteusz posiada już wszystkie certyfikaty AdWords!

Poniedziałek rozpoczynamy od garści pozytywnych newsów! Kolejne certyfikaty trafiły już do puli naszego Specjalisty ds. Reklam PPC, Tymoteusza Krawczyka. Oznacza to, że obecnie Tymoteusz jest szczęśliwym posiadaczem wszystkich możliwych do zdobycia certyfikatów AdWords. #wiemyjak

certyfikaty google adwords tymoteusza

Tymoteusz jest od niedawna w EACTIVE, a już ma na swoim koncie wszystkie certyfikaty i tym pozytywnym akcentem przeszedł okres próbny w firmie. Wcześniej pisaliśmy o 4 certyfikatach, które trafiły w jego ręce, a teraz zdał jeszcze 3 egzaminy i otrzymał dokumenty potwierdzające jego umiejętności – z reklamy wideo, Google Analytics oraz z reklamy w sieci reklamowej.

Wiedza dotycząca systemu AdWords i efektywnego zarządzania reklamami to podstawa pracy specjalisty AdWords. Otrzymanie powyższych certyfikatów oznacza znajomość zagadnień związanych z tworzeniem, pomiarem i optymalizacją kampanii w sieci reklamowej, a także kampanii wideo w YouTube. Dokładając do tego umiejętność wykorzystania narzędzia Google Analytics, otrzymujemy pakiet umiejętności niezbędnych do prowadzenia efektywnych kampanii AdWords i mierzenia ich skuteczności.

Gratulujemy i zapraszamy do zapoznania się z profilem Tymoteusza na Google Partners :)

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak