Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Dominik otrzymuje nowe certyfikaty!

W EACTIVE mamy już bardzo dużo certyfikatów! Obecnie naszą pulę powiększył Dominik Zuber, który zdał pozytywnie egzaminy i otrzymał dwa nowe dokumenty potwierdzające jego wiedzę. #wiemyjak

certyfikaty adwords dominika

Ostatnio informowaliśmy o Tymoteuszu, który zdobył w krótkim czasie aż 4 nowe certyfikaty, a teraz swoją wiedzę poszerzał Dominik, co jest bardzo pozytywną informacją. Dominik już od ponad roku pracuje w EACTIVE i zajmuje się kompleksową obsługą klientów, doradzając im przy wyborze odpowiednich metod promocji biznesu w internecie. Wiedza dotycząca poszczególnych metod promocji, w tym SEO i AdWords jest podstawą w jego pracy – Dominik teraz zdał pozytywnie egzaminy dotyczące podstawy reklamy AdWords i reklamy w sieci wyszukiwania, a także sprzedaży rozwiązań cyfrowych.

Certyfikaty, które otrzymał potwierdzają zdobytą wiedzę i umiejętności – Dominik w pełni rozumie mechanizmy rządzące AdWords i dobrze zna poszczególne rodzaje reklam, dzięki czemu może fachowo doradzić przy wyborze usługi.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak