EACTIVE obchodzi 17-ste urodziny – relacja z imprezy firmowej

EACTIVE istnieje już na rynku od 17 lat! To nas bardzo cieszy, dlatego w zeszły piątek zebraliśmy się z całym zespołem na wspólne świętowanie :)

urodziny eactive

Przeczytaj relację z naszej imprezy firmowej i zobacz jak zorganizowaliśmy sobie ten wieczór. Najpierw jednak przenieśmy się na moment w przeszłość i odpowiedzmy na pytanie…

Jak to się wszystko zaczęło?

17 lat istnienia firmy to imponujący wynik i jak zapewne część z Was już wie, nasze pierwsze pomysły i działania wdrażaliśmy w 2000 roku w jednym z oławskich mieszkań. Tak naprawdę tam wszystko się zaczęło – pierwsze kroki stawialiśmy w obszarze tworzenia serwisów internetowych. Szybko jednak dostrzegliśmy możliwości w innej dziedzinie i nasze zainteresowanie sukcesywnie rozwijało się w kierunku marketingu internetowego, a w szczególności pozycjonowania stron. To był strzał w dziesiątkę! Zaczęliśmy specjalizować się w pozycjonowaniu i odnotowywać coraz to większe sukcesy, a także otwierać się na inne możliwości marketingu. Obecnie nasz zespół liczy prawie 50 osób, od wielu lat prowadzimy również kampanie AdWords oraz zajmujemy się analityką internetową i content marketingiem. Mamy wiele okazji do świętowania – regularnie zdobywamy nowe wyróżnienia, szkolimy się i realizujemy efektywny marketing internetowy dla naszych klientów.

Czas na imprezę!

Świętowanie urodzin EACTIVE odbyło się w naszej firmie i na tej imprezie nie zabrakło atrakcji. Za organizację przedsięwzięcia odpowiedzialna była Agata Borek. Rozpoczęliśmy od obiadu i powspominania dawnych lat ;) a w szczególności wcześniejszych imprez integracyjnych i wyjazdów EACTIVE – na projektorze wyświetlane były różne zdjęcia związane z firmą i zespołem. Jak przystało na świętowanie urodzin, nie mogło zabraknąć pysznego tortu i szampana!

wspólny obiad eactive

tort z okazji urodzin EACTIVE

krojenie tortu

Po toaście, w pozytywnej atmosferze udaliśmy się w kierunku naszego górnego biura, gdzie czekały na nas imprezowe atrakcje. Oprawą muzyczną zajął się Jakub Lisiecki, który wcielił się w rolę DJa, mogliśmy również poznać umiejętności barmańskie Michała Uryna i Michała Buchwalda, którzy przygotowali autorskie drinki.

oprawa muzyczna

jakub lisiecki jako dj

przygotowywanie drinków

Jeden z drinków o wymownej nazwie #wiemyjak szczególnie zapadł nam w pamięć, dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami przepisem na tego drinka:

40ml wódki
20ml likieru blue curacao
20ml puree z marakui
20ml świeżo wyciśniętego soku z cytryny
top-up Ginger Beer i/lub Sprite

drink blue curacao

Główną atrakcją wieczoru był VR, co oznacza, że mieliśmy okazję zasmakować wirtualnej rzeczywistości – nasze biurka zostały odsunięte na bok, a w ich miejsce pojawiły się stanowiska z VR. Rollercoaster, strzelanie z łuku, chodzenie po ruchomej kładce, a może przeniesienie się w dalsze zakątki Azji? Nie ma sprawy, wirtualna rzeczywistość podoła każdemu wyzwaniu i zapewnia atrakcje na najwyższym poziomie. Serdecznie dziękujemy firmie VRpoint za fachową obsługę  i zorganizowanie tak ciekawego eventu :)

impreza firmowa

impreza eactive

wirtualna rzeczywistość

Mieliśmy okazję się zintegrować, poznać tajniki VR oraz dobrze się pobawić :) I o to właśnie chodziło! Już nie możemy się doczekać kolejnych imprez firmowych.

Przejdź do komentarzy

Komentarze

Dodaj komentarz