Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

EACTIVE obchodzi 17-ste urodziny – relacja z imprezy firmowej

EACTIVE istnieje już na rynku od 17 lat! To nas bardzo cieszy, dlatego w zeszły piątek zebraliśmy się z całym zespołem na wspólne świętowanie :)

urodziny eactive

Przeczytaj relację z naszej imprezy firmowej i zobacz jak zorganizowaliśmy sobie ten wieczór. Najpierw jednak przenieśmy się na moment w przeszłość i odpowiedzmy na pytanie…

Jak to się wszystko zaczęło?

17 lat istnienia firmy to imponujący wynik i jak zapewne część z Was już wie, nasze pierwsze pomysły i działania wdrażaliśmy w 2000 roku w jednym z oławskich mieszkań. Tak naprawdę tam wszystko się zaczęło – pierwsze kroki stawialiśmy w obszarze tworzenia serwisów internetowych. Szybko jednak dostrzegliśmy możliwości w innej dziedzinie i nasze zainteresowanie sukcesywnie rozwijało się w kierunku marketingu internetowego, a w szczególności pozycjonowania stron. To był strzał w dziesiątkę! Zaczęliśmy specjalizować się w pozycjonowaniu i odnotowywać coraz to większe sukcesy, a także otwierać się na inne możliwości marketingu. Obecnie nasz zespół liczy prawie 50 osób, od wielu lat prowadzimy również kampanie AdWords oraz zajmujemy się analityką internetową i content marketingiem. Mamy wiele okazji do świętowania – regularnie zdobywamy nowe wyróżnienia, szkolimy się i realizujemy efektywny marketing internetowy dla naszych klientów.

Czas na imprezę!

Świętowanie urodzin EACTIVE odbyło się w naszej firmie i na tej imprezie nie zabrakło atrakcji. Za organizację przedsięwzięcia odpowiedzialna była Agata Borek. Rozpoczęliśmy od obiadu i powspominania dawnych lat ;) a w szczególności wcześniejszych imprez integracyjnych i wyjazdów EACTIVE – na projektorze wyświetlane były różne zdjęcia związane z firmą i zespołem. Jak przystało na świętowanie urodzin, nie mogło zabraknąć pysznego tortu i szampana!

wspólny obiad eactive

tort z okazji urodzin EACTIVE

krojenie tortu

Po toaście, w pozytywnej atmosferze udaliśmy się w kierunku naszego górnego biura, gdzie czekały na nas imprezowe atrakcje. Oprawą muzyczną zajął się Jakub Lisiecki, który wcielił się w rolę DJa, mogliśmy również poznać umiejętności barmańskie Michała Uryna i Michała Buchwalda, którzy przygotowali autorskie drinki.

oprawa muzyczna

jakub lisiecki jako dj

przygotowywanie drinków

Jeden z drinków o wymownej nazwie #wiemyjak szczególnie zapadł nam w pamięć, dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami przepisem na tego drinka:

40ml wódki
20ml likieru blue curacao
20ml puree z marakui
20ml świeżo wyciśniętego soku z cytryny
top-up Ginger Beer i/lub Sprite

drink blue curacao

Główną atrakcją wieczoru był VR, co oznacza, że mieliśmy okazję zasmakować wirtualnej rzeczywistości – nasze biurka zostały odsunięte na bok, a w ich miejsce pojawiły się stanowiska z VR. Rollercoaster, strzelanie z łuku, chodzenie po ruchomej kładce, a może przeniesienie się w dalsze zakątki Azji? Nie ma sprawy, wirtualna rzeczywistość podoła każdemu wyzwaniu i zapewnia atrakcje na najwyższym poziomie. Serdecznie dziękujemy firmie VRpoint za fachową obsługę  i zorganizowanie tak ciekawego eventu :)

impreza firmowa

impreza eactive

wirtualna rzeczywistość

Mieliśmy okazję się zintegrować, poznać tajniki VR oraz dobrze się pobawić :) I o to właśnie chodziło! Już nie możemy się doczekać kolejnych imprez firmowych.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak