Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Dzielimy się naszymi pasjami!

degustacja

degustacja2

W zeszły piątek w naszej firmie zapanowała przyjemna weekendowa atmosfera! Mateusz Sipa opowiedział nam o swoim hobby i poznaliśmy tajniki warzenia piwa, po czym zorganizował degustację, na której mieliśmy okazję skosztować piwa, które sam przygotował.

W EACTIVE chętnie słuchamy o zainteresowaniach naszych współpracowników i to już druga prezentacja, na której wybrane osoby dzielą się swoją pasją. Tym razem Mateusz wprowadził nas w świat piwa – opowiedział o tym, kiedy i dlaczego rozpoczął swoją przygodę z piwowarstwem, zaznajomił nas również z procesem warzenia piwa, wyjaśniając każdy etap. Usłyszeliśmy także o składnikach piwa oraz różnych gatunkach i recepturach tworzenia. Po prezentacji Mateusza przyszedł czas na skosztowanie efektu jego pracy.

Piwo przypadło wszystkim do gustu i odbiegało smakiem od klasycznych wyrobów które możemy znaleźć w sklepach. Mateusz odpowiedział jeszcze na różne nurtujące nas pytania, które pojawiły się w międzyczasie i rozwiał wszelkie pojawiające się wątpliwości. Aby tradycji stało się zadość, dzień zakończyliśmy wspólnym wyjściem integracyjnym :) #wiemyjak

Komentarze

Dodaj komentarz

  1. Ola pisze:

    fajna jest u Was atmosfera

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak