Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

EACTIVE członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Jednym z wielu zeszłorocznych sukcesów EACTIVE było dołączenie do Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji. Tym samym potwierdziliśmy, że wysoka jakość procesów rekrutacyjnych i zadowolenie kandydatów są dla nas priorytetem #wiemyjak

certyfikat-przyjazna-rekrutacja

Rekrutacja na najwyższym poziomie

Celem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji jest dbałość o jakość procesów rekrutacyjnych. W EACTIVE staramy się aby każdy kandydat czuł się pewnie i komfortowo podczas rekrutacji, otrzymując wszelkie niezbędne informacje. Wiemy jak ważne jest pozytywne doświadczenie potencjalnych pracowników w trakcie procesu aplikacyjnego, dlatego niezmiernie cieszymy się, że nasze działania zostały docenione przez Koalicję.

Jako Członek Przyjaznej Rekrutacji promujemy oraz tworzymy najwyższe standardy w procesach rekrutacyjnych, a także przestrzegamy Kodeksu Dobrych Praktyk w Rekrutacji. W 2019 rok wkraczamy zmotywowani do poszukiwań najlepszych kandydatów. :)

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak