Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Świętujemy i pomagamy – mikołajki w EACTIVE

Świąteczna atmosfera zawitała wczoraj do EACTIVE! W tym roku nie tylko dzieliliśmy się prezentami we wspólnym gronie, ale również postanowiliśmy wesprzeć potrzebujące zwierzaki z TOZ Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. #wiemyjak

mikolajki-2018-eactive

Od wczoraj w EACTIVE można poczuć świąteczny klimat. W tym roku zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie mikołajkowego losowania pośród naszych pracowników. Każdy przygotował świąteczny prezent dla wylosowanej osoby. W dniu mikołajek wspólnymi siłami przystroiliśmy naszą firmową choinkę, a następnie przystąpiliśmy do rozdania upominków. Do naszych progów zawitał sam Święty Mikołaj, który osobiście wręczał prezenty pracownikom. Miłą atmosferę uzupełniała świąteczna muzyka oraz słodki poczęstunek.

mikolajki-eactive2018-1

Wspieramy potrzebujących

W EACTIVE często angażujemy się w różne inicjatywy społeczne. Nie inaczej było i tym razem! Ze względu na nadchodzącą zimę zdecydowaliśmy się pomóc TOZ Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. Akcja została zainicjowana przez naszych pracowników – zorganizowaliśmy zbiórkę rzeczy, których brakuje we wrocławskim schronisku, zakupiliśmy m.in. legowiska, karmy, miski, smycze, obroże czy zabawki. Wszystkie podarunki osobiście przekazaliśmy potrzebującym zwierzętom oraz ich opiekunom. Cieszymy się, że naszymi działaniami mogliśmy pomóc najbardziej potrzebującym.

mikolajki-2018-eactive-schronisko

mikolajki-eactive-2018-schronisko-1

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak