EACTIVE wiemy jak świętuje 15 urodziny!

GRAFIKA URODZINOWAPoczątek września jest dla nas idealnym momentem do świętowania – nasza firma EACTIVE wiemy jak obchodzi 15 urodziny! Jest to czas pozytywnych emocji, wielu wspomnień i chwila, aby podsumować dotychczasowe działania. O firmie wypowiada się również sam właściciel, Michał Kliszczak – poniżej znajdziecie krótki wywiad z Michałem i ciekawostki dotyczące EACTIVE wiemy jak. Warto także dodać, że z okazji 15-lecia zorganizowaliśmy firmowy wyjazd integracyjny.

Przyglądając się naszej 15-letniej działalności, możemy zobaczyć jak firma znacząco się rozwinęła – każdy rok przynosił nam nowe możliwości i pomysły na przyszłość. Znacznie rozbudowaliśmy nasze działy szczególnie wzmacniając dział pozycjonowania oraz dział AdWords i Konwersji. Wiedza i wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów oraz unikalne metody pracy sprawiły, że tak wielu naszych klientów stało się widocznych w sieci tym samym odnosząc sukces. Bardzo cieszymy się z wyników naszej pracy, a najlepszym dowodem na to, że wiemy jak pozycjonować jest pierwsza pozycja naszej strony www.eactive.pl w wyszukiwarce Google pod frazami związanymi z pozycjonowaniem.

Pomysłowe KOPnięcie biznesu

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość prowadzonych działań – podejście jakościowe zaowocowało utworzeniem unikalnej, autorskiej metody na pozycjonowanie w formule KOP = stabilne pozycje. Ta strategia jest wyróżnikiem EACTIVE wiemy jak i określa kompleksowe pozycjonowanie stron, którego celem jest zapewnienie klientom widoczności w sieci, a tym samym wzrost konwersji i sprzedaży. Zakres takiej pracy jest wyjątkowo szeroki i widocznie odbiega od tradycyjnego pozycjonowania, opartego na pobieżnych działaniach prowadzących do szybkich, jednak niestabilnych efektów. Wychodząc do klientów z ofertą odbiegającą od większości dostępnych na rynku, nie tylko wyróżniamy się od konkurencji, ale równocześnie pokazujemy, że ciągle szukamy nowych rozwiązań na efektywne działania promujące naszych klientów w internecie. Więcej o ofercie KOP = stabilne pozycje można przeczytać tutaj.

Sukces na wielu płaszczyznach

Nasze urodziny to nie jedyna okazja do świętowania! W ostatnim czasie na naszym koncie pojawiło się sporo nowych certyfikatów, które są powodem do dumy :) . Aktualnie mamy na naszym koncie 16 certyfikatów z Google AdWords i Analitycs. Jesteśmy też Oficjalnym Partnerem Google – zapraszamy do zapoznania się z naszym profilem. Stawiając na rozwój uczestniczymy również w wielu konferencjach branżowych – są one dobrym motorem do podejmowania nowych działań. Rozwijamy swoje umiejętności w zakresie analityki internetowej, co przyczynia się do wzrostu sprzedaży u naszych klientów.

Kilka słów od właściciela

Na koniec zapraszamy do zapoznania się z krótkim wywiadem z właścicielem EACTIVE wiemy jak, Michałem Kliszczakiem:

J.D: Zacznijmy od samego początku. Skąd wziął się pomysł na założenie firmy EACTIVE wiemy jak?
M.K: Zawsze chciałem prowadzić swoją firmę i ten pomysł tak naprawdę był we mnie od dawna, w efekcie gdy byłem na 4 roku studiów postanowiłem zrealizować to marzenie. Wszystko mówiło mi wtedy, że trzeba postawić na rewolucję jaką jest internet. Zaczynaliśmy od portalu handlowego B2B, zaraz potem przyszło tworzenie stron www, a od 2005 roku postawiliśmy głównie na SEO, którym zajmujemy się do tej pory. Od 2006 roku skupiamy się również na kampaniach AdWords i innych usługach Google.

J.D: Teraz mija 15 lat od powstania firmy. Czy jako właściciel czujesz, że odniosłeś sukces i dlaczego?
M.K: Odczuwam przede wszystkim radość i najbardziej cieszę się z faktu, że firma cały czas funkcjonuje i prężnie się rozwija, a wraz z nią Ci, którzy aktualnie ją tworzą – czyli wszyscy moi współpracownicy.

J.D: Co stanowiło dla Ciebie największą trudność podczas prowadzenia biznesu?
M.K: Przeszkodą często jest stres. Myślę, że wszystko co robi przedsiębiorca jest dość stresujące.

J.D: Czym według Ciebie wyróżnia się EACTIVE wiemy jak wśród konkurentów?
M.K: Tym, że naprawdę WIEMY JAK się robi SEO. I tym, że naprawdę WIEMY JAK się robi Google AdWords. Zajmujemy się tym od ponad dekady i wypracowaliśmy sprawdzone metody działania. Wyróżnia nas również unikalna metoda na pozycjonowanie stron w formule KOP.

J.D: Przybliż proszę kluczowe założenia, które wpływają na rozwój i sukcesy firmy.
M.K: Kluczową dla mnie kwestią jest to, abyśmy byli firmą działającą FAIR zarówno dla klientów, pracowników jak i partnerów. Głęboko wierzę w to, że na tym można zbudować firmę marzeń :) czyli taką w której pracownicy chcą pracować, klienci kupować a partnerzy współpracować.

J.D: W firmie ostatnio wprowadzono kilka innowacyjnych elementów, takich jak: skrócenie czasu pracy w piątki, czy ciekawe akcje wewnętrzne. Jakie widzisz korzyści z takich inicjatyw?
M.K: Głęboko wierzę w pojęcie wspólnego dobra. Takim wspólnym dobrem jest firma i zależy mi na stworzeniu przyjaznej, odpowiedniej atmosfery w pracy. Wszystko to ma wzmacniać nas i nasze wspólne dobro.

J.D: Gdy teraz przyglądasz się działaniu EACTIVE wiemy jak, czy jest coś co byś zmienił?
M.K: Jest to pytanie na które mógłbym odpowiadać godzinami… Zawsze znajduję elementy, które można zmienić. W zasadzie niczym innym nie zajmuję się od 15 lat jak ciągłym ulepszaniem i wprowadzeniem zmian do EACTIVE wiemy jak.

J.D: Dziękuję za rozmowę.

Dodatkowo zamieszczamy kilka ciekawostek związanych z EACTIVE wiemy jak:

Naszym pierwszym klientem była… firma Marchem.
Pomysłodawcą strategii KOP… jest Michał Kliszczak.
Wcześniej firma miała siedzibę… we Wrocławiu na ul. Uniwersyteckiej, a jeszcze wcześniej w Oławie na ul. 3 Maja.
Pierwszy pracownik… zajmował się umawianiem spotkań handlowych.
Najdłużej w firmie zatrudnieni są… Karolina Suchorowska i Karolina Lis – już od ponad 9 lat.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak