EACTIVE wiemy jak świętuje 15 urodziny!

GRAFIKA URODZINOWAPoczątek września jest dla nas idealnym momentem do świętowania – nasza firma EACTIVE wiemy jak obchodzi 15 urodziny! Jest to czas pozytywnych emocji, wielu wspomnień i chwila, aby podsumować dotychczasowe działania. O firmie wypowiada się również sam właściciel, Michał Kliszczak – poniżej znajdziecie krótki wywiad z Michałem i ciekawostki dotyczące EACTIVE wiemy jak. Warto także dodać, że z okazji 15-lecia zorganizowaliśmy firmowy wyjazd integracyjny.

Przyglądając się naszej 15-letniej działalności, możemy zobaczyć jak firma znacząco się rozwinęła – każdy rok przynosił nam nowe możliwości i pomysły na przyszłość. Znacznie rozbudowaliśmy nasze działy szczególnie wzmacniając dział pozycjonowania oraz dział AdWords i Konwersji. Wiedza i wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów oraz unikalne metody pracy sprawiły, że tak wielu naszych klientów stało się widocznych w sieci tym samym odnosząc sukces. Bardzo cieszymy się z wyników naszej pracy, a najlepszym dowodem na to, że wiemy jak pozycjonować jest pierwsza pozycja naszej strony www.eactive.pl w wyszukiwarce Google pod frazami związanymi z pozycjonowaniem.

Pomysłowe KOPnięcie biznesu

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość prowadzonych działań – podejście jakościowe zaowocowało utworzeniem unikalnej, autorskiej metody na pozycjonowanie w formule KOP = stabilne pozycje. Ta strategia jest wyróżnikiem EACTIVE wiemy jak i określa kompleksowe pozycjonowanie stron, którego celem jest zapewnienie klientom widoczności w sieci, a tym samym wzrost konwersji i sprzedaży. Zakres takiej pracy jest wyjątkowo szeroki i widocznie odbiega od tradycyjnego pozycjonowania, opartego na pobieżnych działaniach prowadzących do szybkich, jednak niestabilnych efektów. Wychodząc do klientów z ofertą odbiegającą od większości dostępnych na rynku, nie tylko wyróżniamy się od konkurencji, ale równocześnie pokazujemy, że ciągle szukamy nowych rozwiązań na efektywne działania promujące naszych klientów w internecie. Więcej o ofercie KOP = stabilne pozycje można przeczytać tutaj.

Sukces na wielu płaszczyznach

Nasze urodziny to nie jedyna okazja do świętowania! W ostatnim czasie na naszym koncie pojawiło się sporo nowych certyfikatów, które są powodem do dumy :) . Aktualnie mamy na naszym koncie 16 certyfikatów z Google AdWords i Analitycs. Jesteśmy też Oficjalnym Partnerem Google – zapraszamy do zapoznania się z naszym profilem. Stawiając na rozwój uczestniczymy również w wielu konferencjach branżowych – są one dobrym motorem do podejmowania nowych działań. Rozwijamy swoje umiejętności w zakresie analityki internetowej, co przyczynia się do wzrostu sprzedaży u naszych klientów.

Kilka słów od właściciela

Na koniec zapraszamy do zapoznania się z krótkim wywiadem z właścicielem EACTIVE wiemy jak, Michałem Kliszczakiem:

J.D: Zacznijmy od samego początku. Skąd wziął się pomysł na założenie firmy EACTIVE wiemy jak?
M.K: Zawsze chciałem prowadzić swoją firmę i ten pomysł tak naprawdę był we mnie od dawna, w efekcie gdy byłem na 4 roku studiów postanowiłem zrealizować to marzenie. Wszystko mówiło mi wtedy, że trzeba postawić na rewolucję jaką jest internet. Zaczynaliśmy od portalu handlowego B2B, zaraz potem przyszło tworzenie stron www, a od 2005 roku postawiliśmy głównie na SEO, którym zajmujemy się do tej pory. Od 2006 roku skupiamy się również na kampaniach AdWords i innych usługach Google.

J.D: Teraz mija 15 lat od powstania firmy. Czy jako właściciel czujesz, że odniosłeś sukces i dlaczego?
M.K: Odczuwam przede wszystkim radość i najbardziej cieszę się z faktu, że firma cały czas funkcjonuje i prężnie się rozwija, a wraz z nią Ci, którzy aktualnie ją tworzą – czyli wszyscy moi współpracownicy.

J.D: Co stanowiło dla Ciebie największą trudność podczas prowadzenia biznesu?
M.K: Przeszkodą często jest stres. Myślę, że wszystko co robi przedsiębiorca jest dość stresujące.

J.D: Czym według Ciebie wyróżnia się EACTIVE wiemy jak wśród konkurentów?
M.K: Tym, że naprawdę WIEMY JAK się robi SEO. I tym, że naprawdę WIEMY JAK się robi Google AdWords. Zajmujemy się tym od ponad dekady i wypracowaliśmy sprawdzone metody działania. Wyróżnia nas również unikalna metoda na pozycjonowanie stron w formule KOP.

J.D: Przybliż proszę kluczowe założenia, które wpływają na rozwój i sukcesy firmy.
M.K: Kluczową dla mnie kwestią jest to, abyśmy byli firmą działającą FAIR zarówno dla klientów, pracowników jak i partnerów. Głęboko wierzę w to, że na tym można zbudować firmę marzeń :) czyli taką w której pracownicy chcą pracować, klienci kupować a partnerzy współpracować.

J.D: W firmie ostatnio wprowadzono kilka innowacyjnych elementów, takich jak: skrócenie czasu pracy w piątki, czy ciekawe akcje wewnętrzne. Jakie widzisz korzyści z takich inicjatyw?
M.K: Głęboko wierzę w pojęcie wspólnego dobra. Takim wspólnym dobrem jest firma i zależy mi na stworzeniu przyjaznej, odpowiedniej atmosfery w pracy. Wszystko to ma wzmacniać nas i nasze wspólne dobro.

J.D: Gdy teraz przyglądasz się działaniu EACTIVE wiemy jak, czy jest coś co byś zmienił?
M.K: Jest to pytanie na które mógłbym odpowiadać godzinami… Zawsze znajduję elementy, które można zmienić. W zasadzie niczym innym nie zajmuję się od 15 lat jak ciągłym ulepszaniem i wprowadzeniem zmian do EACTIVE wiemy jak.

J.D: Dziękuję za rozmowę.

Dodatkowo zamieszczamy kilka ciekawostek związanych z EACTIVE wiemy jak:

Naszym pierwszym klientem była… firma Marchem.
Pomysłodawcą strategii KOP… jest Michał Kliszczak.
Wcześniej firma miała siedzibę… we Wrocławiu na ul. Uniwersyteckiej, a jeszcze wcześniej w Oławie na ul. 3 Maja.
Pierwszy pracownik… zajmował się umawianiem spotkań handlowych.
Najdłużej w firmie zatrudnieni są… Karolina Suchorowska i Karolina Lis – już od ponad 9 lat.

Przejdź do komentarzy

Komentarze

Dodaj komentarz