Integracje EACTIVE – I kwartał 2022 roku

Nasz Zespół osiąga sukcesy dzięki zgranej pracy grupowej. To stale budowane relacje oraz dobra atmosfera ułatwia nam realizację zadań i pozwala chwalić się wynikami, które osiągamy. Integracje to dla nas nie tylko czas dobrej zabawy, ale dbałość o komunikację i pozbywanie się barier w jej zakresie. My wiemy, że dobra komunikacja i lubiący się Zespół bezpośrednio przekłada się na lepszą pracę projektową.

integracja-1-kw-2022

W tym kwartale podobnie jak w poprzednich, formy integracji były różne. Niektóre działy wybrały spotkania online, a inne zdecydowały o spotkaniu na żywo. Na integracje zjeżdżano się z całej Polski, co tylko utwierdza nas w przekonaniu, że nasz Zespół lubi budować relacje i jest to dla nas naprawdę istotne.

Project Management zdecydował się na spotkanie offline i po dniu pracy w biurze, zdecydowali, że najlepiej wykorzystać wspólny czas na jedzenie!  Dział wybrał kuchnię niestandardową, bo peruwiańską! Informatorzy donieśli też, że wszystko było pyszne, a atmosfera sprzyjała rozmowom. Warto wspomnieć, że na tę integrację z Gdańska przyleciała do Wrocławia Asia! 

integracja-pm

Panowie z New Business & Growth postawili na integrację wyjazdową. Aby spotkać się w połowie drogi z Pawłem, który jest z Bydgoszczy, wybrali się nad Jezioro Goszcza. Wszystkim udało się bardzo wypocząć, a tereny sprzyjały relaksowi! Wieczór upłynął na turnieju w gry takie jak Heroes of Might and Magic III, Deluxe Ski Jump 2, czy Worms’y. Niestety nadal nie wiemy, kto został ostatecznym zwycięzcą! 

integracja-nb

Technical SEO to chyba najbardziej rozproszony dział po Polsce. W ramach tej integracji do Wrocławia przyjechały osoby z Opola, Włocławka, Krakowa i Białegostoku! Cały Zespół wybrał się na Laser Tag’a, aby stoczyć bitwę. Królową rozgrywki została Daria, która radziła sobie świetnie! Na koniec dnia nie zabrakło uzupełniania kalorii. W końcu po takim wysiłku się należało! 

integracja-ts

Dziewczyny z Content Marketingu wraz z naszym Head of SEO — Sebastianem, wybrali się do Escape Room’u. Tematem przewodnim pokoju była Skarbówka, a łamigłówki wcale nie były takie łatwe, jak mogłoby się wydawać! Na szczęście wspólnymi siłami zespół pokonał trudności i opuścił escape room! Dalej droga była już prosta… na wspólną pizzę. 

integracja-cm

Działy wewnętrzne, czyli HR, Marketing, IT, Innovation, PR, Finance & Administration oraz Controlling spotkały się na zdalnej integracji. Forma online nie przeszkodziła we wspólnym posiłku — wszyscy zamówili swoje ulubione jedzenie i w trakcie obiadu mogli ze sobą swobodnie porozmawiać. Ola — nasza PR Managerka wytłumaczyła wszystkim zasady gry w Among Us, co rozpoczęło kilka rund emocjonującego starcia! Musimy przyznać, że impostorzy nieźle sobie radzili, ale czujemy, że lada chwila możemy spodziewać się rewanżu!

 

Podobną formę co działy wewnętrzne wybrali Panowie z Web Development. Tutaj również nie zabrakło wspólnego obiadu i świetnej atmosfery. Było dużo śmiechu i czasu na rozmowę na najróżniejsze tematy.
integracja-web-dev

Kwartał I naszych zespołowych integracji zamyka dział SEO Off-Site. Ta część Zespołu wraz z Sebastianem, czyli naszym Head of SEO wybrali się na VR. Emocje były ogromne, bo jak mówią uczestnicy zabawy, nasz mózg daje się łatwo oszukać i wszystko jest nad wyraz realistyczne. Po wspólnej zabawie nie mogło obejść się bez pysznego jedzenia!
integracja-so

W ostatnich miesiącach zdecydowanie dominowały integracje na żywo. Jesteśmy dumni, że pomimo dzielących nas odległości nasz Zespół chce spotykać się również offline. To pokazuje, że choć jesteśmy Zespołem pracującym zdalnie, nadal utrzymujemy wspólne relacje. Jesteśmy ciekawi, jakie formy spotkań Zespoły wybiorą w przyszłych miesiącach i jakie w związku z tym pojawią się atrakcje. 

 

Dopiero rozpoczynaliśmy rok 2022, a już witamy wiosnę! Zimowy cykl integracji był bardzo intensywny i już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań. 

 

Przejdź do komentarzy
Ocena artykułu:
5/5 (0)

Komentarze

Dodaj komentarz