Walentynkowy Speed Meeting EACTIVE #wiemyjak vol.2

W minionym roku pierwszy raz postanowiliśmy zorganizować Speed Meeting, czyli szybkie spotkania zdalne w celu wzajemnego poznawania się Zespołu. Poprzednia edycja tak przypadła do gustu członkom Drużyny E, że postanowiliśmy zaprosić wszystkich, do drugiej edycji.

speed-meeting-vol-2

Speed Meeting w EACTIVE to kilkuminutowe spotkania 1:1, na kształt amerykańskich, szybkich randek.  Tegoroczna wersja, nieco inaczej niż poprzednio – odbyła się dokładnie 14 lutego. Co ważne cała inicjatywa została ogłoszona wcześniej, a udział w niej mogli wziąć wszyscy chętni członkowie naszego Zespołu. Wiemy, że wśród nas są zwolennicy integracji, ale jest też kilka osób, które nie do końca dobrze czują się podczas tego typu akcji. Dobrowolność pozwala nam uzyskać komfort dla wszystkich stron.
Założeniem Speed Meeting vol. 2 było szybkie przedstawienie się, powiedzenie kilku słów o sobie i zrobienie zdjęcia. Na każde spotkanie, uczestnicy mieli 7 minut, a między spotkaniami były 3 minuty przerwy.
Jeśli oprócz przedstawienia, starczyło czas na pogawędkę, uczestnicy mogli skorzystać z puli tematów dodatkowych:

 1. Najfajniejszy wyjazd ostatnich wakacji.
 2. Sport, którego boisz się spróbować, ale byś chciał/chciała.
 3. Ulubiona zupa.
 4. Czy jest jakieś słowo, które wyjątkowo lubisz ze względu na brzmienie?
 5. Gdybyś mógł/mogła zjeść kolację z dowolną żyjącą osobą na świecie, kto by to był?
 6. Ostatnio czytana książka.
 7. Jedna rzecz, którą chcesz zrealizować w tym roku.
 8. Europejska stolica, którą bardzo chciałbyś/chciałabyś odwiedzić.
 9. Ulubiony futrzak.
 10. Ostatni oglądany film.
 11. Ulubiona restauracja w Twoim mieście.
 12. Czy mógłbyś/mogłabyś  mieszkać za granicą i jak tak, to gdzie?

  Efektem szybkich spotkań, podobnie jak rok temu okazały się nie tylko pełne uśmiechu zdjęcia, ale również nowe znajomości. Zwłaszcza, że nasz Zespół tworzą osoby już nie tylko z Wrocławia i okolic, ale z całej Polski.

  Tworzenie Zespołu na odległość to nie lada wyzwanie, cieszymy się, że członkowie Drużyny E, mimo odległości chcą się poznawać i brać udział w takich inicjatywach.

  Przejdź do komentarzy
  Ocena artykułu:
  5/5 (6)

  Komentarze

  Dodaj komentarz