Integracje EACTIVE przez ostatnie pół roku

„Lubimy się” to jedną z trzech głównych wartości EACTIVE. Przykładamy do tego dużo uwagi, ponieważ praca w naszej firmie to właśnie przede wszystkim zadowolony Zespół i dobra atmosfera, o którą każdy stara się dbać na co dzień. To, co zdecydowanie pomaga podtrzymać nam wspólnego ducha Drużyny E to nasze integracje. Od początku pracy zdalnej większość spotkań integracyjnych miała swoje miejsce w sieci, jednak odkąd sytuacja epidemiologiczna na to pozwala, nasze działy często decydowały się na spotkania „na żywo”. Co ważne, każdy dział miał możliwość wybrać się na integrację w takiej formie, w jakiej lubi. Tak by wszyscy mogli czuć się komfortowo.

Integracje EACTIVE 2021

Dzięki możliwości pracy zdalnej nasz Zespół pracuje w rozproszeniu w całej Polsce. Nie przeszkadza to jednak w spotykaniu się i jeżdżeniu do siebie nawzajem. Tak na przykład dział Technical SEO na integrację wybrał Katowice! Na wycieczkę zdecydowali się, aby odwiedzić Head of SEO, czyli Sebastiana, który mieszka na Śląsku. 

Działy wewnętrzne – HR, Marketing oraz IT, wybrały się wspólnie na weekendowy wyjazd do Bolechowa. Nie zabrakło spaceru na Dziewiczą Górę, wieczornego ogniska z planszówkami oraz rogala Świętomarcińskiego na poznańskim rynku.

Managerowie z działu realizacji postanowili razem nauczyć się czegoś nowego i oryginalnie spędzić czas. Na integrację wybrali warsztaty z tworzenia lasu w słoiku. Pod okiem profesjonalistów pozwoliło to też poszerzyć wiedzę z zakresu dbania o pielęgnację roślin. 

Panowie z New Business wybrali aktywną formę spędzania czasu i wspólnie zdecydowali się na wyjazd, podczas którego, zdobywali górskie szczyty. Dodatkowo, korzystając z możliwości pracy zdalnej, zorganizowali później krótkie workation, aby popracować i spędzić trochę czasu razem. 

Dziewczyny z Content Marketingu wybrały się do Escape Roomu i rozwiązywały zagadki oraz polecenia, aby uciec z czterech ścian, w których były zamknięte. 

W ślady Pań poszedł też dział Web Development, który również wybrał tę formę spędzenia czasu razem.

W ostatnim czasie jednego dnia odbyły się także trzy integracje działu SEO. Grupa Technical SEO bawiła się na sali VR, zespół Content Marketingu spróbował swoich sił w ucieczce z Escape Roomu, natomiast SEO Off-Site stoczył bitwę na Laser Tag. Aby zwieńczyć dzień pełen wrażeń, wieczorem wszyscy wspólnie spotkali się na pysznej pizzy. 

Przez ostatnie pół roku nie zabrakło także naszego udziału w akcjach społecznych. Część Drużyny E spędziła wspólnie czas, angażując się w akcje sprzątania Wrocławia Otwarci na środowisko vol.2. Choć w rozproszeniu, chętni stworzyli także reprezentację EACTIVE i w szczytnym celu pobiegli w Biegu Firmowym 2021.

Trzeba zaznaczyć, że każda akcja w naszej firmie jest całkowicie dobrowolna, więc tym bardziej cieszymy się, że tak duża część osób chce brać w nich udział. 

Praca zdalna jest świetnym rozwiązaniem na co dzień, jednak mamy świadomość, że pielęgnowanie relacji również jest bardzo istotne. Zespół, który się zna oraz ma przestrzeń do wspólnego spędzania czasu, znacznie lepiej ze sobą współpracuje i odnajduje się w codziennej pracy.

Przejdź do komentarzy
Ocena artykułu:
4.8/5 (6)

Komentarze

Dodaj komentarz