Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Kolejna edycja Social Club za nami!

Niedawno zakończyliśmy cykl integracji w EACTIVE! To już druga edycja programu Social Club mającego na celu organizację wspólnych spotkań naszych pracowników. Zobacz, co tym razem robiliśmy w ramach EACTIVE Social Club. #wiemyjak

social-club1

Pyszne jedzenie i mnóstwo pomysłów

Spotkania integracyjne odbywały się w lipcu, sierpniu i wrześniu we wrocławskiej restauracji Drevny Kocur. W trakcie integracji, oprócz wielu okazji do rozmowy i lepszego poznania się, pracowaliśmy nad zadaniami mającymi na celu wprowadzenie innowacji w naszej firmie. Każdy z zespołów starał się odnaleźć nieszablonowe rozwiązanie przedstawionego problemu. Miła atmosfera i smaczne jedzenie zdecydowanie sprzyjały nam w wymyślaniu kreatywnych pomysłów.

Tak jak w przypadku poprzedniej edycji Social Club również tym razem zespoły nie pozostały anonimowe. Jako, że pracowaliśmy nad nowatorskimi pomysłami i rozwiązaniami, przy wyborze nazw grup inspirowaliśmy się osobami, które wprowadzały innowacje oraz dokonywały rewolucyjnych odkryć na światową skalę. Właśnie dlatego w integracji uczestniczyły m.in. zespoły Pitagorasów, Newtonów czy Edisonów.

Zespoły Kolumbów, Koperników, Musky’ów oraz Noblów

social-club2

Zespoły Newtonów, Pascalów oraz Pitagorasów

social-club3

Jak widać, wszyscy z uśmiechami na twarzy spędziliśmy razem czas integrując się i pracując nad ciekawymi projektami. Już nie możemy się doczekać efektów naszych działań oraz kolejnych okazji do wspólnego spędzenia czasu!

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak