Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Kolejne szkolenie w Google za nami!

W EACTIVE ciąg dalszy wartościowych szkoleń! 31 lipca 2018 Działy Reklam PPC oraz Obsługi Klienta uczestniczyły w warsztatach we wrocławskiej siedzibie Google prowadzonych przez Oskara Braszczyńskiego – Head Strategist @ Agency Acceleration. Sprawdź, czego dowiedzieli się podczas wydarzenia! #wiemyjak

szkolenie-w-google

Obsługa klienta i nie tylko…

Tematem przewodnim warsztatów była wartość życiowa klienta. Szkolenie składało się zarówno z części teoretycznej, jak i praktycznej. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy, w których pracowali nad briefem opierającym się na najnowszych strategiach marketingowych, dzięki czemu mieli możliwość stworzenia bardziej efektywnych rozwiązań dla klientów.

Podczas szkolenia uczestnicy zgłębili wiedzę z zakresu obecnych trendów i zachowań konsumenckich, a także poznali najskuteczniejsze metody segmentacji konsumentów oraz pomocne w tym procesie narzędzia. Nasi pracownicy dowiedzieli się również, w jaki sposób zaspokajać potrzeby klientów. Dzięki wiedzy zdobytej podczas szkolenia, poznali wiele nowych możliwości związanych z bardziej efektywną obsługą klienta, które z pewnością wykorzystają w codziennej pracy.

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak