Kolejny sukces na naszym koncie!

Nasze umiejętności i zaangażowanie związane z prowadzeniem działań AdWords zostały docenione przez Google i możemy pochwalić się bardzo pozytywnymi informacjami! Jako EACTIVE wiemy jak zostaliśmy uznani za firmę perspektywiczną, z dużym potencjałem i otrzymaliśmy znaczące wsparcie, a przede wszystkim – od stycznia przechodzimy bezpośrednio pod opiekę Dublina!

Takie informacje dodają skrzydeł i są dowodem na to, że rozwijamy się i działamy bardzo skutecznie. W ramach wsparcia otrzymamy nowe narzędzia i opcje w kampaniach AdWords, a także będziemy uczestniczyć w testach nowych narzędzi i opcji. Dzięki temu poszerzymy naszą wiedzę i otworzą się przed nami nowe możliwości.

Warto również przypomnieć, że w 2010 roku uzyskaliśmy oficjalnie status Partnera Google. Dołączenie do programu daje gwarancję, że jako EACTIVE wiemy jak jesteśmy zaufanymi partnerami biznesowymi, a jednocześnie firmą, która nieustannie się rozwija i stosuje sprawdzone metody Google, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. My aktualnie idziemy krok dalej i zostaliśmy wyróżnieni przez Google, co utwierdza nas w przekonaniu, że podążamy w bardzo dobrym kierunku i dysponujemy szeroką wiedzą.

Przejdź do komentarzy

Komentarze

Dodaj komentarz

  1. Jakub pisze:

    Nic tylko pogratulować :)