Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Czas pomóc zwierzakom!

W ostatnim czasie poszerzamy naszą działalność charytatywną i chcemy dotrzeć z pomocą do jeszcze większego grona potrzebujących. Poza aktywnym wspieraniem Fundacji dla osób chorych, od niedawna prowadzimy działalność charytatywną na rzecz Fundacji niosących pomoc zwierzętom.

Okres jesienno-zimowy jest dla bezdomnych zwierząt najtrudniejszym czasem w roku. To właśnie wtedy potrzebują one najwięcej wsparcia zarówno związanego z wyżywieniem, jak i zakupem odpowiedniego sprzętu. Wychodzimy naprzeciw potrzebom czworonogom, które nie mogą same o tą pomoc poprosić. Wybieramy różne Fundacje z całej Polski i zapewniamy im wsparcie, zachęcającym tym samym wszystkich do rozpoczęcia działań charytatywnych – każde takie działanie przynosi ogromną satysfakcję :)

Komentarze

Dodaj komentarz

  1. Jakub pisze:

    Bardzo fajna inicjatywa, jak najbardziej popieram tego typu akcje. I super że pomagacie też zwierzakom, to się ceni. :)

  2. milka pisze:

    super info !!! miło, ze pamiętacie też o zwierzakach :) ja tez wspieram fundacje, jedno schronisko i mobilizuje forumowiczów na myzoo, żeby pomagać tym bezdomnym zwierzakom żeby znalazły dom :)

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak