WYKONUJEMY DARMOWE AUDYTY SPRAWDŹ
 

Konferencja Google Partners: Accelerate w Dublinie

Zespół EACTIVE wiemy jak wykorzystuje kolejne możliwości, aby zdobyć nowe doświadczenia. Tym razem ruszyliśmy w świat i zawitaliśmy w siedzibie Google w Dublinie! Otwarci na innowacje i gotowi do ciągłego doskonalenia wiedzy, 13-14.10 wzięliśmy udział w konferencji Google Partners: Accelerate.

W konferencji wziął udział Michał Kliszczak. Podczas dwóch dni intensywnych spotkań wspólnie z innymi partnerami Google pozyskiwali wiedzę dotyczącą innowacji w marketingu internetowym oraz dyskutowali jak owe nowości efektywnie wprowadzić w swoje działania biznesowe. Całemu wydarzeniu charakteru nadawało także miejsce szkolenia – siedziba Google, w której pracownicy mogą napić się każdego rodzaju kawy, skosztować posiłków z różnych kuchni świata, a w przerwie od pracy zrelaksować się na basenie czy siłowni. Wszystko to wpływało na niezwykłą atmosferę szkolenia i zapierało dech w piersiach.

Konferencja Google

Obydwa dni były pełne inspirujących wykładów i prezentacji nawiązujących do dwóch głównych trendów: mobile i video. W pierwszej części poruszone zostały między innymi tematy odnoszące się do tego jak wykorzystać technologię do pozyskania właściwych odbiorców on-line oraz o ” The Power of Video”, czyli możliwościach, które daje nam coraz popularniejsze video. Druga część natomiast dotyczyła rosnącej mobilności oraz tego jak wpływa ona na nasze życie. Przedstawiono między innymi technologie, które zupełnie odmienią i ułatwią na przykład sposób robienia zakupów w przyszłości. Jednym z zagadnień był również temat mikromomentów, czyli trend w zachowaniach konsumentów polegający na coraz częstszym poszukiwaniu informacji czy rozwiązywaniu problemów za pomocą urządzeń mobilnych. Niezwykle interesujące było zagadnienie „Internet of things”, czyli „Internet rzeczy”, który oznacza, że Internet oprócz użytkowników będą tworzyły także sieci systemów, czujników, urządzeń uruchamiających, komunikujących się ze sobą właśnie przez internet. Oprócz ogromnej dawki wiedzy nie zabrakło także towarzyskich spotkań po wykładach, wymiany doświadczeń i dyskusji.

Konferencja

Jest nam niezmiernie miło, że ponownie mogliśmy pozyskać wiedzę i nabyć nowe doświadczenia w międzynarodowym środowisku. Pozostaje nam teraz efektywnie wcielić je w naszą pracę, a dzięki takim wydarzeniom wiemy jak to zrobić!

20/10/2015
Agata Strzębska

Udostępnij:

Tagi:

x

ZAMÓW bezpłatną WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak

Komentarze

*

*

*

Zasady komentowania

 1. Gdy dodajesz komentarz, pamiętaj, aby:
  1. Komentarze podpisywać imieniem i/lub nazwiskiem.
  2. W polu „witryna internetowa” umieszczać link tylko do strony głównej.
 2. Wszystkie komentarze są moderowane i zastrzegamy sobie prawo do usunięcia lub edytowania wpisu/ komentarza, który:
  1. zawiera wulgaryzmy,
  2. obraża innych użytkowników,
  3. może być uznany za spam – lub ma charakter reklamowy,
  4. nie pasuje tematycznie do wpisu, nie zawiera treści merytorycznej,
  5. zawiera linki do stron, które naruszają prawo polskie.

 

Znajdź nas na Facebooku
Eactive - wiemy jak Lubię to