Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Loteria na dobry początek tygodnia

Dziś poniedziałek, a przed nami bardzo pracowity tydzień. Mamy jednak sposób, aby wprawić wszystkich w bardzo dobre humory :) Zorganizowaliśmy loterię z nagrodami!

gadżetyLoterie dla pracowników spotykają się u nas z dużym entuzjazmem – do tej pory organizowaliśmy je w piątki, tym razem przyszedł jednak czas na urozmaicenie poniedziałku. Atrakcyjne nagrody sprawiły, że chwilę po ogłoszeniu informacji o rozpoczęciu losowania w pokoju działu marketingu pojawiły się pierwsze osoby chcące wziąć udział w zabawie. W przeciągu 5 minut poznaliśmy szczęśliwych nabywców gadżetów. A było o co powalczyć, bo do wygrania były 2 plecaki od Google, które wygraliśmy w konkursie Ready to Rock – Live and Loud, zeszyt handmade, płyta – przewodnik po Wrocławiu i zaproszenie VIP do restauracji North Fish. Kto miał dzisiaj szczęście?

Plecaki trafiły do Pawła Schmidta i Rafała Brzezińskiego, płyta do Filipa Kaźmierczaka, zeszyt otrzymał Dawid Wójcik, a zaproszenie do North Fish Beata Łuźniak. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Komentarze

Dodaj komentarz

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak