Pomożemy Ci SZYBKO zdobyć klientów! SPRAWDŹ

Wygraliśmy gadżety od Google’a!

Nasz udział w konkursie Ready to Rock – Live and Loud przyniósł nam wiele profitów – w ostatnim wpisie możecie przeczytać o pierwszym wyróżnieniu, które zostało nam przyznane, a teraz możemy podzielić się kolejnymi pozytywnymi informacjami.

Konkurs jest wieloetapowy, a nagrody przyznawane są za określone osiągnięcia takie jak np.: uzyskanie certyfikatów za zdanie egzaminów z poszczególnych obszarów tematycznych związanych z prowadzeniem kampanii reklamowych w internecie. Wcześniej zostaliśmy wyróżnieni za ponadprzeciętne wyniki naszej pracy, a tym razem nagroda jest efektem zdobycia certyfikatu z reklamy mobilnej.

Sławek Węgliński i Filip Kaźmierczak z powodzeniem zdali egzamin potwierdzający ich wiedzę i otrzymali nowe certyfikaty – co ważne są jednymi z pierwszych 40 osób certyfikowanych w miesiącu konkursowym. Dzięki szybkości i efektywności nasz zespół otrzymał komplet gadżetów od Google’a! Otrzymaliśmy plecaki ze szkolnymi gadżetami i bardzo cieszymy się z wyróżnienia :)

gadżety od Google

Komentarze

Dodaj komentarz

  1. adik pisze:

    Gratulacje. Życzę powiększenia umiejętności całego zespołu oraz kolejnych nagród.

x

ZAMÓW WYCENĘ

Filtr antyspamowy

Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne, natomiast podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do obsługi zapytania. Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Wysłane zapytanie obsługiwane jest przez EACTIVE wiemy jak sp. z o.o. sp. k.

* Pole wymagane

#wiemyjak